Починається новий раунд між церквою УПЦ (МП) та патріотичною громадськістю Нікополя

Починається новий раунд між церквою УПЦ (МП) та патріотичною ...

І знову на порядку денному – питання про побудову у центрі Нікополя храму УПЦ (МП). 8 серпня на містобудівній комісії депутати проголосували за винесення цього проекту рішення на чергову сесію.

Ті, хто слідкує за релігійними баталіями у місті, знають, скільки разів патріотично налаштована громадськість ставала на заваді втіленню у життя великої ідеї керівництва УПЦ (МП) - побудувати за Європейською площею центральний собор міста.

Люди приходили на комісії, брали голос на сесіях міськради, і врешті решт народні обранці не наважувалися давати добро на будівництво храму церкви з центром у державі-агресорі.

У той же час, ніхто досі не наважився й прибрати хрест та огорожу навколо нього, що були без дозволу встановлені керівництвом УПЦ (МП) за Європейською площею багато років тому. Щорічно біля цього хреста проводяться молебени, до нього рушає хресна хода. Паству привчають до того, що скоро на цьому місці буде справжній храм.

І ось, після деякого затишшя, питання з побудовою собору УПЦ (МП) знову вистрілило. Починається новий раунд між громадськістю, що хоче бачити на своїй землі свою церков, та керівництвом УПЦ (МП) з центром у Москві.

Нагадаємо, що у прийнятому нікопольскими депутами генеральному плані міста будівля храму у його центрі не передбачена.

Як повідомила прес-служба, точна дата наступної сесії (на яку, вірогідно, буде винесене питання про виділення землі під будівництво храму за Європейською площею), ще не визначена. Відомо, що вона відбудеться в останніх числах серпня.


Фото Ольга Приходько
Олена Зінченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Королева лета 2017. ВИДЕО, ФОТО

Читать наступну

Я не хочу, аби мої діти починали життя із дірок у гойдалках

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство