Попри війну розробляємо стратегічні плани розвитку Нікополя

Попри війну розробляємо стратегічні плани розвитку Нікополя...
Картинка к: Попри війну розробляємо стратегічні плани розвитку Нікополя

У 2015 році Нікополь приєднався до європейської ініціативи «Угода мерів – Схід» та склав план дій на період до 2020 р. (рішення Нікопольської міської ради № 38-19/VII від 27.04.2017 р.). Перший етап Угоди мерів було завершено у 2020 році.

Наступним етапом стало рішення Нікопольської міської ради від 12.12.2023 р. «Про приєднання до європейської ініціативи «Угода мерів – Схід»уповноважити міського голову Олександра Саюка підписати Угоду.

Нагадаємо, що «Угода мерів - Схід» – проєкт, який фінансується Європейським Союзом. Він спрямований на безпосередню участь громад у боротьбі з глобальними змінами клімату.

Після приєднання до «Угоди мерів–Схід» громади беруть на себе низки зобов’язань, зокрема розробити і впровадити План дій зі сталого енергетичного розвитку і клімату (ПДСЕРК), в рамках реалізації якого вони зобов’язуються скоротити викиди CO2 на 35% до 2030 року та досягнути кліматичної нейтральності у перспективі до 2050 року.

Нещодавно, в ході роботи з виконання Угоди, відбулася робоча нарада з обговорення Плану дій сталого енергетичного розвитку і клімату нашого міста за участю керівників структурних підрозділів і комунальних підприємств Нікополя.

План дій сталого енергетичного розвитку і клімату – це кліматична політика Нікополя, направлена на вирішення екологічних і соціальних проблем, яка передбачає широке залучення іноземних інвестицій.

Учасники наради обговорили обсяги роботи та визначили стратегічні напрями діяльності щодо реалізації ПДСЕРК. Першим кроком на цьому шляху стало створення робочої групи, яку очолить перший заступник міського голови Тетяна Обиденна. Перед керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств міста були поставлені завдання, спрямовані на збір та опрацювання необхідних даних для початку роботи над документом.

Джерело: https://nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Міжнародне визнання української незалежності – це те, чим завдячуємо героям Крут

Читать наступну

Новий календарний рік: на які зміни очікувати?

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство