Призначення субсидій

Призначення субсидій
Картинка к: Призначення субсидій

Сьогодні жителів нашого міста, які отримували субсидію в минулому опалювальному сезоні хвилює питання, чому до цього часу вони не отримали повідомлення про призначену субсидію з травня 2017 року та як з травня сплачувати за послуги.

На початок червня 2017 року розрахунок субсидії на новий термін не проведено через відсутність технічної можливості.

З 1 травня 2017 року в Україні діє оновлена програма житлових субсидій, на підставі внесених 26 квітня 2017 року Урядом змін у Постанову № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива».

В зв’язку з цим Державна фіскальна служба та Міністерство соціальної політики повинні були внести зміни до програм, які використовуються при розрахунку субсидії.

Вже початок червня , але до жодного з управлінь праці та соціального захисту населення не надійшло спільне програмне забезпечення для отримання інформації про доходи за останні чотири квартали, як передбачено законодавством. Через це виконати розрахунок субсидії з травня 2017 року управління праці та соціального захисту населення не має технічної можливості.

Після надходження оновленого програмного забезпечення Управління проведе перепризначення субсидій на неопалювальний період, розрахує їх розміри та в найкоротші терміни надасть громадянам повідомлення про розмір призначеної субсидії без їх особистого звернення.

Нагадуємо, що повторно подавати документи на оформлення допомоги необхідно буде лише тим, хто орендує житло, у кого відбулися зміни у складі сім’ї та отримував субсидію на тверде паливо. Для решти субсидіантів перерахунок проведемо автоматично, без повторного звернення.

Сподіваємось на Ваше розуміння та терпіння.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

У Нікополі проходить підготовка до оздоровчої кампанії 2017 року

Читать следущую

Убит руководитель районной организации партии «Видродження»

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие