У Нікополі проходить підготовка до оздоровчої кампанії 2017 року

У Нікополі проходить підготовка до оздоровчої кампанії 2017 року...
Картинка к: У Нікополі проходить підготовка до оздоровчої кампанії 2017 року

24 травня в малому залі міської ради відбулось засідання круглого столу стосовно підготовки до проведення для дітей шкільного віку оздоровчої кампанії 2017 року в м. Нікополі.

На засіданні під головуванням заступника міського голови Андрія Фісака - Ольги Коник також були присутні представники управління з гуманітарних питань, відділу освіти та науки, служби у справах дітей, відділу охорони здоров’я, центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, дитячого оздоровчого табору «Великий луг», управління держпродспоживслужби, голови профспілкових організацій м. Нікополя, представники спортивних федерацій, учасники оздоровчої кампанії.

За результатами круглого столу були визначені напрямки роботи стосовно:
- забезпечення оздоровленням дітей шкільного віку пільгової категорії згідно запланованих показників;
- вживання заходів щодо збереження життя і здоров’я дітей під час перебування у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку, забезпечення якісними продуктами харчування, лікарськими засобами;
- сприяння організації в дитячих закладах оздоровлення та відпочинку змістовного дозвілля: проведення культурно-масових, фізкультурно-спортивних, національно-патріотичних заходів тощо.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Кращий підприємець міста Нікополя

Читать наступну

Призначення субсидій

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство