Про результати діяльності міської робочої групи з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення протягом січня-листопада 2017 року

Про результати діяльності міської робочої групи з питань легалізації ...

Протягом січня-листопада 2017 року міською робочою групою з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення проведено наступну роботу:

1. Проведено 9 засідань робочої групи, на яких роз’яснювальну роботу щодо мінімальних гарантій в оплаті праці кваліфікованих працівників проведено з 52 представниками суб’єктів господарювання міста Нікополя, заробітна плата на яких виплачується на рівні або нижче визначеного законодавством рівня мінімальної заробітної плати.

2. Проведено 169 обстежень та інспекційних відвідувань з питань легальної виплати заробітної плати та зайнятості населення у суб’єктів господарювання, які здійснюють свою діяльність за адресами пр. Трубників буд. 13, 15, 20-24, на ринках «Центральний» та «Селянський». За результатами обстежень:

а) до контролюючих органів направлено 3 листа для вжиття заходів реагування на виявлені порушення, з них 2 - до Держпраці, 1 - до Нікопольської відділу поліції;

б) членами робочої групи від інспекції Держпраці проведено 3 інспектування, за результатами яких у ФОП Веретельніков А.В. виявлено 1 неоформленого працівника, внесено припис на його працевлаштування, складено подання на накладення фінансових санкцій у сумі 96,0 тис.грн. По іншим інспекційним заходам внесено 2 приписи на підвищення рівня оплати праці відповідно до статей 96, 97 КЗпП України, складено 3 протоколи про адміністративне правопорушення згідно частини першої статті 41 КупАП, з них 1 по неоформленому працівнику та направлено до суду.

Розміщено два постери соціальної реклами на двох сітілайтах міста на тему переваг офіційного працевлаштування та відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства. Через засоби масової інформації на тему відповідальності роботодавців за порушення трудового законодавства у частині їх належного оформлення надруковано 6 статей.

За результатами проведеної роботи легалізовано 25 робочих місць.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Унікальну книгу про пам’ятки історії та культури Нікопольщини презентували у ДніпроОДА

Читать наступну

У Нікополі відкрито притулок для безхатченків

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство