Проект «Детальний план території мікрорайону «Трубник-2»

Проект «Детальний план території мікрорайону «Трубник-2»
Картинка к: Проект «Детальний план території мікрорайону «Трубник-2»

Виконавчий комітет Нікопольської міської ради повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті «Детальний план території (вільної від забудови) мікрорайону «Трубник-2» з 17.01.2019 по 17.02.2019. Пропозиції до проекту містобудівної документації подаються до виконавчого комітету Нікопольської міської ради у письмовому вигляді у відповідності до вимог «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою КМУ від 25.05.2011 №555.

Мета розроблення детального плану території (вільної від забудови) мікрорайону «Трубник-2» – надання пропозицій щодо формування планувальної організації території, просторової композиції, параметрів забудови та ландшафтної організації території району проектування, встановлення червоних ліній, обсягів житлового та інших видів будівництва на території проектування, забезпечення екологічної безпеки, комплексного благоустрою та озеленення.

В проекті розглянута територія мікрорайону «Трубник-2», що знаходиться у західній частині міста, яка охоплює ділянку вільну від забудови і має призначення, згідно плану зонування території міста, зони садибної та блокованої забудови і рекреаційної зони активного відпочинку та озеленених територій загального користування.

В складі проекту розглядається можливість розміщення на вказаній ділянці зони садибної забудови (одно- та двоповерхових індивідуальних житлових будинків на земельних ділянках 0,1 га), громадської забудови (дитячий дошкільний заклад, середньоосвітня школа, центр первинної медико-санітарної допомоги, торгівельний і торгівельно-розважальний комплекс), культової споруди, облаштування паркової зони, дитячих та спортивних майданчиків. На планованій зоні ДПТ на сьогоднішній день відсутні будь які будівлі та споруди.

В місті Нікополі сьогодні існує гостра потреба в розміщенні об’єктів нового житлового будівництва, розвитку рекреаційних зон.

У відповідності до містобудівної документації ділянка, що розглядається, призначена для розміщення житлової індивідуальної забудови, об’єктів обслуговування, культових споруд, тобто будівництво нових будинків, за умов дотримання всіх нормативів, що не суперечить генеральному плану міста.

Територія в межах ДПТ, практично, не має планувальних обмежень і після відповідної інженерної підготовки придатна для розміщення зазначених у проекті об’єктів будівництва та благоустрою.

Будівництво нових індивідуальних житлових будинків з розподілом ділянок може здійснюватися вже на першу чергу за умови вирішення питання прокладення нових комунікацій.

Таким чином, можна зробити висновки, що розміщення нової індивідуальної забудови, організація будівництва громадських будівель і споруд та облаштування паркової зони в межах ДПТ, на незабудованих територіях, за умови дотримання всіх чинних нормативів, є можливим та доцільним.

Відповідно до ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності» ст.19, п.3. «На підставі та з урахуванням положень затвердженого детального плану території може розроблятися проект землеустрою щодо впорядкування цієї території для містобудівних потреб, який після його затвердження стає невід’ємною частиною детального плану території».

Детальний план території після затвердження є основою для визначення вихідних даних для розробки проекту забудови, розміщення об'єктів будівництва, визначення містобудівних умов і обмежень, проектування будівель і споруд, проектування мереж інженерного забезпечення території, розробки проектів землеустрою тощо.

У детальному плані враховуються інвестиційні наміри будівництва на етап 3 – 7 років.

ОСНОВНІ ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНІ ПОКАЗНИКИ:

Територія ДПТ – 60,3425 га.

- Житлова садибна забудова – 30,1332 га (301 ділянка по 0,1 га);

- Ділянки установ і підприємств:

Громадські підприємства – 5,0681 га;

Культові споруди - 0,3000 га;

- Зелені насадження:

Територія парків – 7,895 га;

Дитячи майданчики – 0,1678 га;

- Вулиці, проїзди, велодоріжки, тротуари

з твердим покриттям – 16,7784 га.

Розробник проекту: комунальне підприємство «Архітектурно-планувальне бюро»

Замовник проекту: Виконавчий комітет Нікопольської міської ради

Ознайомитись з проектом можливо на сайті Нікопольської міської ради http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/, а також у приміщенні відділу архітектури та містобудівного кадастру за адресою: вул. Електрометалургів, 17/1 з понеділка по четвер з 9.00 до 18.00 годин, в п’ятницю з 9.00 до 16.45 годин. Обідня перерва з 13.00 до 13.45 годин.

Координацію заходів з розгляду пропозицій здійснює відділ архітектури та містобудівного кадастру. Тел. 68-45-72.

Пропозиції до містобудівної документації надавати з 17.01.2019 по 17.02.2019 до виконкому Нікопольської міської ради за адресою: Електрометалургів, 3, Нікополь, 53200, та на електронну адресу inform@nikopol-mrada.dp.gov.ua.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Реконструкція дитячої лікарні в Нікополі зроблена на 80 відсотків

Читать наступну

В Никополе открыли новую современную амбулатории №11 на Северном поселке

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство