Реконструкція дитячої лікарні в Нікополі зроблена на 80 відсотків

Реконструкція дитячої лікарні в Нікополі зроблена на 80 відсотків...
Картинка к: Реконструкція дитячої лікарні в Нікополі зроблена на 80 відсотків

14 січня міський голова Нікополя Андрій Фісак, радник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Юрій Голік і депутат Верховної ради Андрій Шипко перевірили як ідуть роботи з реконструкції дитячої лікарні, будівництво якої буде завершено в цьому році.

– Більше 20 років в Нікополі немає дитячої лікарні, – прокоментував міський голова Андрій Фісак. – Та завдяки тому, що гроші платників податків залишаються на місцях, ми звернулися до Дніпропетровської обласної адміністрації, а також до депутата Верховної ради України Андрія Шипка, і цей проект був підтриманий, почалася реконструкція будівлі. Впевнений, що наші маленькі дітки в цій гарній лікарні будуть дуже швидко одужувати. Хочу подякувати народному депутату Андрію Шипку, Дніпропетровській обласній адміністрації в особі Валентина Резніченка, ну і, звичайно, курсу Президента України, завдяки якому ми можемо все це робити. Я впевнений, що у нас все вийде.

Від старої будівлі тут залишилися тільки зовнішні стіни. Вони, до речі, утеплені й фасад виглядає зовсім по-новому. Наразі тут вже зроблена розгалуження інфраструктури, тривають ремонтні роботи палат, кабінетів. Після чого перейдуть до робіт з благоустрою території та облаштування палат і кабінетів меблями та обладнанням.

В дитячій лікарні буде стаціонарне відділення на сорок ліжок, а в поліклінічному консультативно-діагностичному відділенні за зміну прийматимуть 200 чоловік. Крім того, тут будуть розташовані лабораторія та центральне стерилізаційне відділення.

Загальна сума реконструкції дитячої лікарні – 37 млн.грн. з обласного бюджету, підрядна організація вже виконала роботи на 80%.

Всі роботи з реконструкції дитячої лікарні підрядники планують закінчити раніше зазначеного терміну. Необхідне для цього фінансування, близько десяти з половиною мільйонів гривень, вже виділене з обласного бюджету. Тож зовсім скоро в Нікополі з’явиться сучасна дитяча лікарня для надання вторинної медичної допомоги дітям нашого міста, Нікопольського району та прилеглих населених пунктів.

– Ми мріяли про це з кінця 80-х років минулого століття, коли через розпад СРСР дитячу лікарню не вдалося добудувати, – говорить головний лікар дитячої міської лікарні В’ячеслав Мальгін. – В 2000-х роках була друга спроба, яка теж виявилася невдалою. І ось зараз дитяча лікарня, нарешті, з'явиться в Нікополі.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Нікопольські тенісисти здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі

Читать наступну

Проект «Детальний план території мікрорайону «Трубник-2»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство