Нікопольські тенісисти здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі

Нікопольські тенісисти здобули перемогу на Всеукраїнському ...
Картинка к: Нікопольські тенісисти здобули перемогу на Всеукраїнському турнірі

З 10 по 13 січня в місті Покровську (Донецька обл.) пройшов III Всеукраїнський турнір пам'яті Мікаела Оганесяна – першого Майстра спорту СРСР в Донецькій області з настільного тенісу. Змагання розпочалися церемонією відкриття біля меморіальної дошки відомому тренеру, встановленої на будівлі ДЮСШ. Нинішній турнір зібрав понад 50 учасників - збірних команд ДЮСШ з різних куточків України: Покровська, Бахмута, Дружківки, Нікополя, Миколаєва, Кривого Рогу, Покровського і Добропільського районів. Змагання проходили в спеціалізованому залі для настільного тенісу в цікавій спортивній боротьбі.

Команда тенісистів КЗ НДЮСШ «Трубник» в складі Анни Дерлюк, Антона Дерлюк, Олександра Мираєвського, Анастасії Дубініної та Олени Курінної під керівництвом тренера-викладача з настільного тенісу Світлани Братик стала переможцем турніру в загальнокомандному заліку. Також на найвищу сходинку п'єдесталу піднялись команда наших дівчат (Анна Дерлюк, Анастасія Дубініна, та Олена Курінна) та команда хлопців (Антон Дерюк та Олександр Мираєвський). В особистому заліку серед юнаків та дівчат 2004-2006 р.н. бронзовими призерами змагань стали Олександр Мираєвський та Олена Курінна, серед учасників 2007-2008 рр.н. Анна Дерлюк зайняла перше місце, а Антон Дерюк став срібним призером. В своїй віковій групі 2009 р.н. Анна Дерлюк та Антон Дерлюк стали чемпіонами. В парному жіночому розряді Анна Дерлюк і Олена Курінна вибороли золото, Анастасія Дубініна стала бронзовим призером, а в чоловічому розряді Антон Дерлюк та Олександр Мираєвський –срібними призерами.

На цьому турнірі вперше був заснований спеціальний приз «За відданість настільному тенісу». Першим володарем приза став наш тренер-викладач з настільного тенісу Світлана Братік. Вона також прийняла участь у показовій грі з ведучим спортсменом Покровської ДЮСШ Олександром Стібель.

Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами, медалями та грошовими призами, а команди – грамотами та кубками.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера з дуже вдалим початком виступів в Новому 2019 році!

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Купання на Водохреща: 10 правил і помилок

Читать наступну

Реконструкція дитячої лікарні в Нікополі зроблена на 80 відсотків

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство