Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗаСпокій

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗаСпокій
Картинка к: Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗаСпокій

Наша команда рада представити проєкт волонтерської ініціативи #ЗаСпокій. На меті проєкту надання безкоштовної психо-соціальної допомоги:

 • внутрішньо переміщеним особам;
 • військовим які зіткнулися з посттравматичним стресовим розладом;
 • біженцям з тимчасово окупованих територій;
 • та іншим людям які потрапили у складні життєві обставини;
 • залежним людям (алкоголь, наркотики, ігрова залежність) та їх родинам і близьким.

У жорстких реаліях сьогодення все більше і більше людей опиняються відірваними від свого звичного оточення, своєї домівки, та навіть від своїх рідних. Це завжди великий стрес та колосальне навантаження на психіку людини. Тож зараз, коли Дніпро став своєрідним «хабом» для біженців зі сходу та півдня України, для нашого міста вкрай необхідно мати місце куди людина може звернутися та отримати своєчасну психологічну допомогу та підтримку, де людина зможе відновити свій спокій.

Саме тому наша команда розпочинає проєкт #ЗаСпокій. Дипломовані практикуючі психологи та психотерапевти, що співпрацюють з нами та є членами і друзями нашої організації, будуть надавати безкоштовні консультації та проводити сеанси із людьми які опинилися у скрутному життєвому становищі. Наша програма спрямована на соціально-психологічну підтримку сімей, які постраждали під час цієї війни. Тренінги та соціально-психологічні групи будуть сприяти підвищенню поінформованості учасників, критичному мисленню та медіаграмотності, покращенню психо-емоційного стану тощо. Можливі консультації в онлайн та очні зустрічі. Наші фахівці будуть працювати у Дніпрі та Дніпропетровській області, Запоріжжі, Кропивницькому, Одесі.


До ваших послуг практикуючі психологи та психотерапевти, що співпрацюють з нами та є членами і друзями нашої організації:

 • Говрас Антон - психолог, гештальт-терапевт, психолог проєкту «Психосоціальна допомога в умовах воєнного часу», що реалізується в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська зі створення Національної програми ментального здоров'я;
 • Макаров Сергій - психолог;
 • Клімова Ірина - психолог, арт-терапевт;
 • Воробйов Олексій - психолог, психотерапевт;
 • Комісаренко Роман - психолог, психотерапевт;
 • Долженко Марія - тренер-консультант;
 • Шуляк Олександр - психолог Дніпропетровського Обласного центру соціальних служб, волонтер, психолог проєкту «Психосоціальна допомога в умовах воєнного часу», що реалізується в межах ініціативи першої леді Олена Зеленська зі створення Національної програми ментального здоров'я.

Проект реалізується за ініціативи і підтримки громадської організації «Роблю Дніпро Здоровим» та Дніпровської філії громадської спілки «Міжнародна Антинаркотична Асоціація»

Ми раді надати допомогу та запрошуємо до нашої команди волонтерів всіх бажаючих.
Звертатися за телефоном:

Читати попередню

У Нікополі можуть відновити роботу державні реєстри?

Читать наступну

Рік тому війська рф захопили ЗАЕС та окупували Енергодар

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство