У Нікополі можуть відновити роботу державні реєстри?

У Нікополі можуть відновити роботу державні реєстри?
Картинка к: У Нікополі можуть відновити роботу державні реєстри?

Близько місяця тому до Нікопольської районної військової адміністрації письмово звернулась група місцевих нотаріусів. Їхніх клієнтів турбує відсутність доступу до електронних реєстрів. Цей доступ заблоковано відповідною постановою Кабінету Міністрів України на територіях, які входять до зони ведення активних бойових дій.

Є два шляхи відкриття реєстрів, пояснює голова Нікопольської РВА Євген Євтушенко. Перший – внесення змін до згаданої постанови КМУ Другий – зміна статусу з «територія активних бойових дій» на статус «територія можливих бойових дій», у відповідності до цієї постанови. Я поважаю право органів місцевого самоврядування самостійно приймати рішення на власній території та вважаю, що це питання повинні вирішити мешканці в спілкуванні з ОМС. Якщо до РВА надійде лист від міської ради з проханням змінити статус з «територія активних бойових дій» на статус «територія можливих бойових дій» ми направимо відповідні документи в обласну адміністрацію. Якщо такого листа не буде – РВА не ініціюватиме жодних змін в статусі територій.

Станом на сьогодні:

  • жодного листа (окрім Покровської сільської ТГ) від органів місцевого самоврядування з проханням змінити статус громад з «територія активних бойових дій» на статус «територія можливих бойових дій» не надходило;
  • жодні документи від РВА до ОВА з цього питання не надсилались;
  • території району визначені як «зона активних бойових дій» (Мирівська ТГ, Марганецька ТГ, Червоногригорівська ТГ, Нікопольська міська ТГ і три населених пункти Покровської сільської ТГ) продовжують знаходитись в цьому статусі).

Окремо стосовно Покровської сільської ТГ:

До РВА від сільської ради надійшов лист з проханням виключити село Покровське з переліку територій, на яких відбуваються бойові дії, а селам Капулівка та Олексіївка змінити статус з «територія активних бойових дій» на статус «територія можливих бойових дій». Мотивацією такого звернення стали не нотаріальні питання, а несплата земельного податку. Звернення від РВА до ОВА з цього питання ще не направлялось.

“Окремо прошу вас не користуватись плітками як джерелом інформації та отримувати відомості щодо поточних справ на території району з офіційних ресурсів. Або у вигляді коментарів від офіційних осіб”, – написав Євтушенко.

Читати попередню

ОСББ Нікополя зможуть отримати кошти на ремонт будинків, пошкоджених обстрілами, завдяки грантовій програмі «ВідновиДім»

Читать наступну

Програма безкоштовної психо-соціальної допомоги #ЗаСпокій

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство