Пройшла лялькова вистава «Ох!»

Пройшла лялькова вистава «Ох!»

Ох!!! 22 лютого в приміщенні філії №3 КЗ «НКДЦ» «Славутич» пройшла лялькова вистава за мотивами української народної казки «Ох!» для маленьких глядачів району (учнів СШ №6).. На цьому заході мені пощастило побувати та дізнатися трішечки більше, ніж маленькі глядачі…

Перед початком вистави, директор центру «Славутич»провела серед присутніх вікторину на знання українських казок, під час якої кожного, хто давав правильну відповідь, нагороджувала цукерочкою. Після конкурсів почалась казка, яку діти та їх батьки дивились затаївши подих.

Артисти лялькового театру «Лукомор'є» показали на сцені звичайні відносини батька та ледащого сина, котрі жили у селі. Син нічого не хотів та не вмів робити, цілими днями лежав на печі. Ось і вирішив батько віддати його на виховання до діда аж на цілий рік Одного дня Ох (так звали сина) закохався в чарівну дівчину – Мавку, якій запропонував одружитися. Мавка наказала Оху вирубати дрова перед весіллям, аби подивитись на що той здатен. Довго не міг Ох впоратися із завданням ,але все ж таки нарубав. Та цієї забаганки Мавки для весілля було замало, парубку треба було ще пройти всі повчальні уроки діда. І тільки після цього, переконавши батька, що навчився всьому, Ох отримав дозвіл на одруження. Після весілля хлопець та дівчина зажили багато та щасливо!

По закінченню вистави я підійшла до директора центру та розпитала її, як створювалась казка та у кого виникла ідея вистави.

- Ідея належить директору філії № 2 «Оберіг» - розповідає Ельвіра Власова . – У нас на Жуковського з листопада 2006 року діє ляльковий театр «Лукомор'є», який співпрацює з ляльковим театром з «третього участку» За період існування «Лукомор’я» було поставлено декілька вистав та інтермедій. Один раз на рік ми показуємо нову річ. Всі декорації та ляльок на вистави створюємо самі, за власний кошт. Ось наприклад, на цю виставу я купила діда за 100 гривень».


Марина Щученко

Источник: Никополь-ART

Читать предыдущую

Мама не только на фото ФОТО

Читать следущую

Шевченко і сучасніть

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие