В Нікополі планують реконструкцію парку ім. О.С. Пушкіна

В Нікополі планують реконструкцію парку ім. О.С. Пушкіна
Картинка к: В Нікополі планують реконструкцію парку ім. О.С. Пушкіна

Управління житлово-комунального господарства Нікопольської міської ради заявляє про наміри реконструкції парку ім. О.С. Пушкіна по вул. Запорізькій в м. Нікополь Дніпропетровської області. Проектом передбачено вдосконалення існуючої планувальної структури, створення нових ландшафто-декоративних елементів благоустрою, обладнання малими архітектурними формами, які мають відповідати сучасним вимогам суспільства і забезпечать комфортні умови відпочинку та оздоровлення населення.

Потреба в ресурсах при експлуатації: сировинних – не потребує, енергетичних – від існуючих мереж, водних – від існуючих мереж.

Можливі впливи планованої діяльності при будівництві на навколишнє середовище:

клімат и мікроклімат – не вплине;
повітряну – не окаже негативного впливу;
геологічну – не надасть негативного впливу;
водну – не окаже негативного впливу;
ґрунти – не окаже негативного впливу;
рослинний і тваринний мир, заповідні об’єкти – не вплине;
навколишнє соціальне середовище – не окаже негативного впливу;
навколишнє техногенне середовище – не окаже негативного впливу.
Зауваження і пропозиції про проектовану діяльність направляти в міськвиконком за адресою: вул. Електрометалургів, 3, м. Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200.

ЗАЯВА ПРО ЕКОЛОГІЧНІ НАСЛІДКИ ДІЯЛЬНОСТІ
Управління житлово-комунального господарства Нікопольської міської ради заявляє про екологічні наслідки діяльності «Реконструкція парку ім. О.С. Пушкіна по вул. Запорізькій в м. Нікополь Дніпропетровської області».

Мета проекту – вдосконалення існуючої планувальної структури, створення нових ландшафто-декоративних елементів благоустрою, обладнання малими архітектурними формами, які мають відповідати сучасним вимогам суспільства і забезпечать комфортні умови відпочинку та оздоровлення населення.

Ділянка парку ім. О.С. Пушкіна розташована в м. Нікополь по вул. Запорізькій Дніпропетровської області. Площа ділянки парку становить 4,0 га.

Територія парку занедбана, лави, урни, ігрове обладнання та малі архітектурні форми відсутні. Дорожнє покриття по алеям та тротуарам парку зруйноване, потребує відновлення. Освітлення території парку обладнане вздовж центральної алеї, на іншій території освітлення відсутнє. Існуючі ліхтарі частково не працюють та потребують заміни. Інженерні мережі на території парку відсутні. На території парку висаджені декоративні дерева, частина яких потребує санітарної підрізки або корчування.

Проектом реконструкції парку ім. О.С. Пушкіна передбачено відновлення дорожнього покриття центральної алеї, розпланування майданчиків різного призначення, тротуарів та стежок, встановлення огородження території парку, встановлення ігрового обладнання, малих архітектурних форм та переносних виробів, прокладку мереж поливу та зовнішнього освітлення території парку. Територія парка умовно поділяється на зони: зона масових заходів; зона тихого відпочинку та прогулянок; зона розваг та атракціонів; зона відпочинку та розваг дітей; фізкультурно-оздоровча зона; господарча зона; зона тимчасового паркування для відвідувачів парку; зона входів в парк.

Центральна алея зберігає свій напрямок та габарити. По центру алеї розбиваються квітники. Під різними кутами до центральної алеї підходять тротуари, які забезпечують прохід в різні куточки парку та до майданчиків.

На території парку передбачається облаштування фонтанів. На ділянці благоустрою висаджують дерева, чагарники, квіти.

В північній та південній частинах парку планується будівництво громадських туалетів.

Скидання у відкриті водойми відсутні. Тверді побутові відходи збираються в металеві контейнери, а потім, за договором, підлягають вивезенню на полігон твердих відходів.

Інші шкідливі чинники: іонізуючі випромінювання, ультразвук, вібрація відсутні. Екологічний і соціальний ризики – відсутні.

В результаті прийнятих проектних рішень екологічна обстановка в районі розташування проектованого об’єкту не буде погіршена.

Замовник зобов'язується виконувати проектні рішення згідно з санітарними нормами і правилами, вимогами екологічної безпеки.

Свої зауваження і пропозиції про проектовану діяльність направляти в міськвиконком за адресою: вул. Електрометалургів, 3, м. Нікополь, Дніпропетровська обл., 53200.

Источник: НТМ

Читати попередню

Никогда не стареющий и всегда успешный «дебют» Ирины Саллинен. ФОТО

Читать наступну

В Никополе уже можно получить паспорт в виде ID-карты

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство