Робота комунальників у Нікополі триває

Робота комунальників у Нікополі триває
Картинка к: Робота комунальників у Нікополі триває

Постійні ворожі атаки мирного Нікополя ставлять перед міською владою ряд викликів, серед яких одним із найважливіших є забезпечення сталої роботи комунальних підприємств та оперативне реагування на кризові ситуації, такі як ліквідація наслідків обстрілів.

Цього тижня за дорученням міського голови бригади працівників комунальних підприємств вирушали на місця подій, допомагали нікопольцям, чиє житло зазнало пошкоджень через вибухи снарядів, розбирали завали та прибирали розбите скло.

Також комунальники докладали зусиль щодо наведення ладу на вулицях міста. Бордюри від пилу та бруду очищали на вулицях Патріотів України та Першотравневій, а також на проспекті Трубників.

На вулиці Т.Шевченка фарбували металеві опори ліній зовнішнього освітлення.

На узбіччі дороги вулиць Г.Чорнобиля та Першотравневій продовжували планування ґрунту для того, щоб надалі тут можна було використовувати техніку для покосу трави.

Цього тижня погода була сприятливою, тож було розпочато поточний ремонт доріг. Роботи велися на мікрорайоні Княжий.

Бригади косарів активно працювали у парку Перемоги, сквері Молодіжному та сквері на площі Незалежності, на Червоній алеї та на узбіччі проїжджої частини дороги таких вулиць як Херсонська та Патріотів України, а також на проспекті Трубників.

У парку Металургів та на мікрорайоні Світанок прибирали парость та подрібнювали гілки за допомогою Арпалу.

На вулиці Електрометалургів продовжували ремонт автобусних зупинок. Тут відновлювали лавки. Це створить більш комфортні умови для усіх користувачів громадського транспорту.

У різних районах міста та на міському кладовищі вивозили тверді побутові відходи з контейнерів та купи гілля, прибирали сміття біля контейнерних майданчиків.
Крім того, продовжували зносити старі аварійні дерева та прибирали пні, які залишилися після проведення такого виду робіт.

Джерело: https://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Ветерани та ветеранки можуть отримати знижки на квартплату та плату за комунальні послуги й опалення будинків

Читать наступну

Робота комунальних підприємств вкрай необхідна для забезпечення охайності вулиць та належного функціонування міста

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство