У Нікополі на громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд прийшли водії та кондуктори.ВІДЕО

У Нікополі на громадські слухання щодо підвищення тарифу на ...

У Нікополі на громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд прийшли водії та кондуктори
20 листопада у сесійній залі відбулось громадське обговорення щодо підвищення тарифу в міських автобусах Нікополя з 4.00 до 4.50 грн. Спочатку їх планували провести у малій залі міськвиконкому. Проте на захід завітало чимало людей і місце зустрічі перенесли. Правда, більшість з прибулих виявились водіями та кондукторами нікопольських автобусів.

                         

Розпочались слухання з виступу представників міської влади та перевізників, які намагались запевнити присутніх у необхідності підняття тарифу. Далі слово взяли активісти. Вони намагались довести протилежне. Проте, кожен їх виступ присутні у залі сприймали майже ворожо.

Прийшли на слухання і прості мешканці міста. Вони підняли питання чистот и в автобусах. У відповідь від кондукторів почули обурення.

                                       
Завершились слухання виступом депутата міськради Володимира Плашихіна. Він нагадав присутнім нещодавній інцидент, коли кондуктор автобусу № 5 висадив дитину, у якої не було грошей на проїзд. Депутат попросив піднятись перевізника. Але його у залі не виявилось. Хтось із присутніх вигукнув, що триває перевірка і можливо це вигадана історія.

                           

По суті, ні до чого конкретного на зборах не дійшли. Погомоніли та розійшлись. Чи матимуть дані слухання хоч якийсь вплив на рішення влади щодо підвищення тарифу, не ясно. Детальніше дивіться на відео.

Марина Щученко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Увага! ГУ ДФС у Дніпропетровській області попереджає про активізацію шахраїв, які діють під виглядом працівників фіскальної служби

Читать наступну

Замість пар на акцію протесту вийшли нікопольські студенти. ВИДЕО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство