Замість пар на акцію протесту вийшли нікопольські студенти. ВИДЕО

Замість пар на акцію протесту вийшли нікопольські студенти. ...

20 листопада у Нікополі студенти металургійного технікуму вийшли на акцію протесту. Незважаючи на те, що вже кінець осені, у технікумі досі не ввімкнене опалення.

- В наших аудиторія +5+8 градусів тепла – розповідають студенти. – Через холод ми хворіємо та витрачаємо гроші на лікування.

До того ж, змерзлим студентам не виплачують стипендії в повному обсязі, а викладачам - зарплати.
Майбутні фахівці вирішили відстояти свої права і вийшли на акцію протесту, висунувши три вимоги: ввімкнення опалення, виплата соціальних стипендій та зарплат викладачам. Щоправда, даний мітинг підтримали не всі студенти. Переважна більшість з них пішла на пари. До протестуючих виходили викладачі та запрошували все ж таки піти на пари. Проте вони стояли на своєму.

                           

Нарешті спустилася заступник директора й повідомила, що тепло в аудиторіях залежить від Міністерства освіти України, а саме від того, коли установа виділить гроші на опалення. Також, за словами заступника, як раз сьогодні директор металургійної академії знаходиться в Києві та вирішує питання, пов'язане з теплом у технікумі. Жінка намагалася вмовити студентів 1-2 курсів піти на пари й вирішити усі питання в присутності директора. Але ті не розходились поки не почули відповіді на питання: коли ввімкнуть опалення та виплатять в повному обсязі стипендію

                                              

Через годину очікування протестуючі частково вдовольнилися. За словами тієї ж заступниці директора, стипендію перерахували, ще в п'ятницю. Можливо, поки що вона просто не надійшла на картки. Жінка попросила голову студентської ради проінформувати її, коли стипендія прийде. Також розповіла вона і про тепло. Опалення компанія-постачальник погодилась увімкнути, якщо технікум напише заяву, де гарантує оплату за тепло. Таку заяву у технікумі написали та відвезли до компанії.

                             

Після отриманої інформації студенти вирішили піти на пари та запланували акцію протесту на сьогодні, коли буде на місці директор технікуму, якщо їх вимоги не виконають повністю.

Марина Щученко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

У Нікополі на громадські слухання щодо підвищення тарифу на проїзд прийшли водії та кондуктори.ВІДЕО

Читать наступну

У Нікополі розповіли про дотримання прав у сфері охорони здоров'я психічно хворих людей

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство