The Hardkiss, Радіоніка і маса яскравих вражень чекали нікопольців на День Металурга. ФОТО

The Hardkiss, Радіоніка і маса яскравих вражень чекали нікопольців ...

Традиційно, в середині липня, Нікополь гучно святкує одне із найголовніших свят містян – День Металурга.

Цього року святковий захід пройшов 15 липня у парку Металургів, організатором якого стало ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ». Паркову зону було поділено на безліч забав для будь-якого віку. Ніхто не залишився осторонь або не зміг знайти для себе цікавинок. Окрім цього, мали місце інтелектуальні розваги, майстер-класи, фотозони та виставки робіт творчих працівників заводу.

Також, позитивного настрою додала цікава розважальна програма, багато хто залюбки приймав участь у вікторинах та опитуваннях. Зі сцени лунали привітання від в.о. генерального директора ТОВ «ІНТЕРПАЙП НІКО ТЬЮБ» Валерія Карпюка, який нагородив учасників конкурсу на кращу скульптуру із металу. Переможці отримали сертифікати в будівельний маркет.

Щирі побажання та Почесні грамоти з рук міського голови Андрія Фісака отримали одні з кращих працівників заводу. Андрій Петрович наголосив, що для нікопольців це свято таке ж вагоме, як і день міста, бо майже кожна родина нерозривно пов’язана із металургією.
Народний депутат Андрій Шипко також привітав всіх зі святом та нагородив металургів Подяками.

Після офіційної частини слідував виступ гурту «Радіоніка». Хлопці жваво виконували відомі рок-хіти, чим змусили глядачів підспівувати та танцювати. Останнім і головним подарунком від організаторів свята став виступ відомої українського гурту «The Hardkiss». Натовп співав разом із зірками і перетворився на єдину масу енергії щастя. Ейфорія від концерту не стихала деякий час, який запам’ятається нікопольцям надовго.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Ще раз про «Монетизацію» субсидії

Читать наступну

Никопольчан возмущает разруха в центре города

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство