У чому користь винограду для здоров’я

У чому користь винограду для здоров’я

Соковиті виноградні плоди, за оцінками фахівців, багаті вітамінами А, В і С, а також необхідними для здоров’я мінералами – фосфором, калієм, залізом, магнієм, кальцієм і селеном. 

Крім того, до складу винограду входять флавоноїди – антиоксидантні речовини, які уповільнюють процес природного старіння організму завдяки зниженню негативного впливу на нього вільних радикалів.

Навіть кісточки винограду корисні, адже вони містять дуже важливі вітаміни А, Е, К. Тому дієтологи рекомендують вживати ягоди винограду з кісточками та шкіркою, яка немов губка очищає організм від шлаків, що накопичилися. Корисний виноград і при захворюваннях серцево-судинної системи, при неврологічних розладах і відновленні після перенесених інфекційних захворювань.

Багато красунь, що стежать за своєю вагою, помилково вважають, що від винограду товстіють. Це не зовсім так! Поправитися можна не від самих ягід, калорійність яких всього 66 ккал в 100 г продукту, а в результаті підвищеного апетиту, викликаного вживанням цих плодів.

При вживанні винограду дуже важливо не втрачати почуття міри. Дорослим, особливо при наявності зайвої ваги або підвищеного рівня глюкози в крові, не варто вживати понад 10-15 великих виноградинок в день. Не більше!

Джерело https://maximum.fm

Читати попередню

Турецкая ветрянка в Украине: все, что нужно знать о вирусе

Читать наступну

Польза баклажанов: кому нельзя пропустить сезон «синеньких»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство