У дивчінки було стільки щирого захвату від участі в процесі...

У дивчінки було стільки щирого захвату від участі в процесі......
Картинка к: У дивчінки було стільки щирого захвату від участі в процесі...

Сьогодні гарний сонячний день, можливо не самий кращий для рекордних уловів, але тим неменш погода дозволяє відпочити на свіжому повітрі з вудкою.
Риболовля дозволяє нетільки отримати задоволення від спілкування з природою, але також надає можливість познайомитися з цікавими та щирими людьми.

Так сьогодні море небалувало мене вагомим уловом, але натомість я познайомився з цікавим співрозмовником Олексієм. Він не тільки завзятий рибалка, аще і професійний шахіст, акщо так можна сказати про тренера та керівника шахового клубу в минулому. Пізнавальне та цікаве вийшло знайомство, наприклад він розповів про гачки з защипками, які колись випускалися. Досить цікава конструкція яка дозволяє чипляти крихітну наживку.

Час пройшов непомітно, Олексій пішов раніше, а я ще трохи половив рибки. Цього дня щастя було не намоєму боці 2 маленьких карасика, при значній кількості клювань, були відпущенні підростати. Зібравши навколо себе сміття, залишенне іншими пішов до дому. По дорозі побачив мати з донькою на риболовлі. У дивчінки було стільки щирого захвату від участі в процесі, що невтримався та сфотографував їх. Ось така вийшла риболовля.

‎Сергій Горгіладзе

Джерело https://nikopolnews.net

Читати попередню

У центрі міста нікопольці розглядали зорі

Читать наступну

Легко и атлетично вошел Никополь в праздники

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство