У Нікополі з’явився пам’ятник Небесній Сотні

У Нікополі з’явився пам’ятник Небесній Сотні

«Борітеся – поборете, Вам бог помагає! За вас правда, за вас сила і воля святая!». Саме в день Незалежності України, 24 серпня, на подвір’ї церкви Святої Покрови було увіковічено пам’ять героїв Небесної сотні.

Після вступного слова отамана «Микитинської Січі» Анатолія Салюка, право відкрити пам’ятник було надано прихожанам-благодійникам Віктору Лиханському та Анатолію Сиротенку.

В його зведення вклали кошти і зусилля небайдужі люди Нікопольщини – головний спонсорВолодимир Євтушенко, група меценатів на чолі з Ольгою Желтоуховою – Сергій Циркаль, Володимир Постолакі, Володимир Кислий, Ігор Шев’яков, котрі безкоштовно виготовили плиту з прізвищами та іменами тих, що безмежно любили Україну і віддали своє життя під час Революції Гідності за вільну, правову державу, за майбутнє кожної людини нашої землі. І, звісно, козаки «Микитинської Січі» і Війська Запорозького низового, благочинний церков Нікопольського округу настоятель козацького храму ігумен Никифор та його прихожани. Свій же проект у життя втілювали два козака інших націй, один із французьким корінням – Марсель Боніфаціо, а другий з татарським – Віктор Сараєв.

Добра сотня людей під час літії засвітили свічки пам’яті найкращим синам та донькам нашої Вкраїни. Постріл з козацької гармати, слова вдячності від прихожанки Любові, прийом до своїх лав нових козаків Юрія Сенкевича та Івана Назарова, козацька пісня у виконанні Віктора Скрипника і Анатолія Салюка, гімн України, що злетів із вуст всіх присутніх, нехай повсякчас нагадують недругам золоті слова:

"Ще не вмерла України ні слава, ні воля,

Ще нам, браття українці, усміхнеться доля"

Людмила Міщенко

Источник: Никополь Арт

Читать предыдущую

Обреченные

Читать следущую

В шахматном клубе отметили юбилей

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие