У Нікополі безхатьки полюють на домашніх котів

У Нікополі безхатьки полюють на домашніх котів
Картинка к: У Нікополі безхатьки полюють на домашніх котів

Цю історію розповіла кореспондент Олена Зінченко. Її варто прочитати тим, хто має домашніх тварин, які час від часу виходять на вулицю погуляти.

- Мою кішку хотіли вкрасти безхатьки, - розповіла Олена. Жіночка сумнівного вигляду років 40-45 вже майже запхала тварину собі у торбину, коли це побачив мй сусід. Кішку він добре знає, бо вона іноді виходить на вулицю погуляти, тому зреагував миттєво. Пригрозив жінці та відібрав тварину. Коли ввечері я дізналася про цю історію, звичайно зраділа, що моя улюблениця повернулася додому жива-здорова. Тим паче, що зараз вона вигодовує кошенят, які би могли залишитися без мами. Але з іншого боку, я не могла взяти до тями. Навіщо безхатьку кіт? Щоби потім за викуп віддати? Так навряд чи у такого контингенту є доступ до соц.мереж. Скоріш за все, що тварину хотіли просто з’їсти. Мене огорнув великий сум, бо не так давно у мене пропав ще один кіт. Я все плекала надію, що він просто вирішив жити окремо. Але тепер ніяк не можу відігнати в уяві картинку, як вгодованого домашнього кота вбивають, аби з’їсти...

До речі, я навіть напевно знаю, хто із безхатьків хотів викрасти кицьку. Вони мігрують повз наш район постійно, і вже всі знайомі на обличчя. Справа у тім, що недалечко (по вул. Станіславського) стоїть покинутий гуртожиток, який давно вже обжили безхатьки. Ось і полюють вони навколо свого імпровізованого житла.

Отож, власники домашніх тварин, будьте уважними та обережними.

Источник: https://nikopolnews.net/

Читати попередню

Семья никопольчан просит помочь им вырваться из «лап» Свидетелей Иеговы

Читать наступну

В Никополе 27 сентября пропала мобильная связь «Водафон»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство