У Нікополі пройшов мітинг на честь воїнів-інтернаціоналістів

У Нікополі пройшов мітинг на честь воїнів-інтернаціоналістів...
Картинка к: У Нікополі пройшов мітинг на честь воїнів-інтернаціоналістів

15 лютого в Україні вважається Днем вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Тож біля пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам відбувся мітинг та покладання квітів. Урочистою ходою від площі Незалежності до місця проведення заходу пройшли учасники бойових дій. Сьогодні – 29-та річниця виведення радянських військ з Афганістану. Участь у мітингу взяли воїни-інтернаціоналісти та батьки загиблих воїнів, представники міської влади, громадських організацій, підприємств міста та духовенство.

З вітальним словом виступила виконуюча обов’язки міського голови Ольга Коник, зазначивши, що подвиг миротворців вартий визнання і є гідним прикладом для кожного громадянина нашої країни. Також, Ольга Василівна нагородила Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції» члена волонтерської спілки «Ветеранів Афганістану» Володимира Ісакова. Відзнакою міського голови та нагрудним знаком «За заслуги перед містом» було нагороджено молодшого сержанта 25 десантно-штурмової бригади, учасника бойових дій на Сході України, ветерана бойових дій на території республіки Афганістан – Ігоря Борового.

Слово мали і помічник народного депутата України Андрія Шипка – Тетяна Мороз, голова громадської організації «Союз інтернаціоналістів» Олександр Кушнірук та мати загиблого в Афганістані солдата Івана Клименка – Надія Іванівна. Всі вони висловлювали слова вдячності за героїзм, мужність та схилили голову перед тими, хто не повернувся.

Цього дня присутні вшанували пам'ять полеглих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та поклали до пам’ятника квіти.

Пізніше, біля пам’ятника «Захисник України» відбулось покладання квітів, на знак вшанування воїнів-афганців, які є учасниками бойових дій в зоні АТО.

Біля пам’ятників відбулись панахиди за загиблими воїнами-інтернаціоналістами та героями АТО.

Джерело nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Стихійна торгівля - потенційна небезпека для споживача

Читать наступну

Відбулась акція ветеранів ЗСУ на площі навпроти міськвиконкому

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство