У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і скільки платять

У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і скільки платять...
Картинка к: У Нікополі шукають патронатних батьків: які умови і скільки платять

Для роботи патронатними вихователями служба у справах дітей Нікопольської міської ради шукає сім’ї, які готові у своїх домівках доглядати за дітьми, що потребують захисту. Гарантовані: заробітна плата, кошти на виховання дитини, комплексна професійна підтримка.

Що таке патронат над дитиною

Патронат над дитиною – це тимчасовий догляд, виховання та реабілітація дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах. Метою патронату над дитиною є забезпечення захисту прав дитини, яка через складні життєві обставини не може проживати разом з батьками/законними представниками.

Хто може стати патронатними батьками

Кандидатами у патронатні вихователі можуть бути повнолітні особи, які виявили бажання виконувати обов’язки патронатного вихователя на професійній основі, зокрема це можуть бути громадяни з-поміж безробітних, а також іноземці, які мають посвідку на постійне проживання, що посвідчує особу без громадянства. У потенційного кандидата в патронатні вихователі має бути повнолітній член сім’ї (чоловік або дружина, син чи донька, інший член сім’ї, чи повнолітня особа), які проживають на спільній житловій площі з кандидатом у патронатні вихователі та готові бути добровільними помічниками у догляді за дітьми.

Розмір соціальної допомоги на дитину, влаштовану до сім’ї патронатного вихователя становить 2,5 прожиткові мінімумів для дітей відповідного віку на місяць, для дітей з інвалідністю – 3,5 прожиткові мінімумів на дитину відповідного віку на місяць. Розмір грошового забезпечення патронатного вихователя становить 5 прожиткових мінімумів для працездатних осіб на місяць.

За більш детальною інформацією звертайтесь до служби у справах дітей Нікопольської міської ради за адресою: вул. Електрометалургів, буд. 17/1, м. Нікополь, Дніпропетровська область, тел. (095) 175-96-53.

Джерело: https://nikopol.nikopolnews.net/

Читати попередню

Початок громадського обговорення перейменування назв вулиць, провулків та інших об’єктів топонімікив м. Нікополі з метою їх дерусифікації

Читать наступну

Українці зможуть спостерігати місячне сяйво да Вінчі

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство