Бюджет участі-2 у Нікополі стартує вже у січні. А «туалетне питання» знову зависло

Бюджет участі-2 у Нікополі стартує вже у січні. А «туалетне питання» ...

Підходить до завершення рік. А разом з ним і термін, коли повинні виконатися всі двадцять проектів-переможців «Бюджету участі». Нагадаємо, що у 2017 році у Нікополі вперше освоювали частину бюджетних коштів на проекти простих нікопольців (після проведення відповідного конкурсу).

Як повідомила Олена Давидко, заступник мера з фінансових питань, наразі із 20 проектів реалізовані 11. Ще дев’ять планується закінчити незабаром.

Проблеми виникли лише з одним проектом – будівництво громадського туалету за краєзнавчим комузеєм, - повідомила Олена Миколаївна. – Справа у тому, що власник кафе за музеєм, який ініціював цю ідею і був готовий вкласти свою частину у її реалізацію, продав цей бізнес іншому господарю. Але, зважаючи на те, що проект громадського туалету набрав чимало голосів нікопольців, я думаю, ми якось розрулимо цю нештатну ситуацію.

Також Олена Давидко повідомила, що у наступному році планується збільшити суму, яка виділяється на реалізацію кожного проекта, з 15 до 30 тис грн. А також вона зазначила, що тепер бюджет участі буде стартувати значно раніше. Якщо у 2017-му ідеї-переможеці почали втілюватися у життя з вересня, то у 2018-му цей процес повинен початися вже з квітня. А прийом заявок розпочнеться вже із січня!

Отож, хто хоче міняти своє місто на краще, у вас є реальний шанс це зробити.

Єдине, на що хочу наголосити, ваша ідея повинна підкріплюватися яким-не яким ескізом та калькуляцією витрат. Аби було розуміння, чи влізе ваш добрий намір у 30 тис грн, - пояснила Олена Миколаївна.

Алёна Зинченко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Задержаны бандиты, пытавшие депутата на Никопольщине

Читать наступну

Як страшна горила пропіарила новий дитячий центр у Нікополі. ФОТО

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство