У Нікополі відкрили оновлений Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпрообленерго

У Нікополі відкрили оновлений Центр обслуговування клієнтів ...
Картинка к: У Нікополі відкрили оновлений Центр обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпрообленерго

25 травня за адресою вул. Електрометалургів 15-Б відбулося відкриття Центру Обслуговування клієнтів ДТЕК Дніпрообленерго.

Завітали до оновленого центру міський голова Андрій Фісак, генеральний директор ПАТ «НЗФ», депутат Дніпропетровської обласної ради Володимир Куцін, представники ДТЕК «Дніпрообленерго» та перші відвідувачі.

У центрі обслуговування клієнтів для економії часу і зручності працюватиме принцип «єдиного вікна». В одному місці можна вирішити будь-які питання електропостачання: оплатити рахунки за спожиту електроенергію, звірити розрахунки, отримати технічні умови, укласти договори на поставку електроенергії, вирішити інші питання по електропостачанню. Завдяки функціонуванню комп’ютерної бази даних у центрі буде налагоджена повна взаємодія з клієнтами. У цій базі зберігатиметься інформація про всі звернення до компанії, тарифи та пільги.

Крім того, у новому центрі є можливість для самообслуговування клієнтів з доступом до онлайн-сервісів компанії – це «Особистий кабінет побутового клієнта» і «Особистий кабінет юридичного клієнта». Загалом, за день отримати необхідні послуги у центрі зможуть близько сотні нікопольців.

Міський голова Андрій Фісак зазначив, що відкриття такого сучасного центру є одним із важливих етапів розвитку Нікополя. Андрій Петрович розповів, що у бюджеті міста також закладені кошти на повну перебудову Центру надання адміністративних послуг, який розташовуватиметься на першому поверсі будівлі міської ради.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Військова служба за контрактом

Читать следущую

Фестиваль професій

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие