У Нікополі вшанували Героїв Небесної Сотні. ФОТО

У Нікополі вшанували Героїв Небесної Сотні. ФОТО
Картинка к: У Нікополі вшанували Героїв Небесної Сотні. ФОТО

Сьогодні, відбувся загальноміський мітинг, на якому вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні. Захід проводився біля меморіалу «Захисник України» та зібрав чимало небайдужих нікопольців. Присутні були безпосередні учасники подій на Майдані, учасники бойових дій у зоні АТО, рідні загиблих Героїв, представники міської влади, громадських організацій, промислових підприємств, духовенство.

Зі словами скорботи та безмежної гордості за подвиг молодих хлопців, яких величають Небесною сотнею виступила виконуюча обов’язки міського голови Андрія Фісака – Ольга Коник. Як відомо, без підтримки небайдужих українців, які беруть на себе відповідальність волонтерської діяльності, воїнам було б в рази важче на передовій. Волонтер дає змогу бійцю отримати частинку миру, частинку рідної домівки та тепло маминих рук. Від імені міського голови Андрія Фісака - Ольга Василівна нагородила Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в Антитерористичній операції» волонтера, голову ГО «Прихист» Катерину Фоміну.

Поетичні рядки, присвячені полеглим за Україну звучали цього дня зі сцени. Трьома пострілами салютної групи та хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять Небесної сотні. До меморіалу та світлин поклали квіти. Представники духовенства провели панахиду за загиблими.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Чому підвищено тариф на проїзд і коли проводилися обговорення

Читать наступну

У Нікополі шестеро людей постраждали від грабіжника

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство