У Нікополі зірвано 35-ту сесію міської ради

У Нікополі зірвано 35-ту сесію міської ради
Картинка к: У Нікополі зірвано 35-ту сесію міської ради

На 27 квітня було призначено 35-ту сесія VII cкликання Нікопольської міської ради. На засідання прийшли 32 депутата з 42. Окрім депутатів, на сесію прийшли активісти, члени новоствореної Громадської Ради при Нікопольській міській раді. Останні перед початком сесії на трибуні розвісили плакати попри те, що Сергій Донець прохав їх цього не робити.

О 10 годині ранку сесію відкрив міський голова Андрій Фісак. Як завжди, на початку засідання депутати вносили до порядку денного свої питання- пропозиції, що зайняло майже годину.

Всі вони були підтримані. Останнім намагався внести до порядку денного питання щодо затвердження складу Громадської Ради Максим Юхно. Під час зачитування пропозиції депутатом до нього підійшли активісти. Внесену пропозицію очільник міста поставив на голосування. Але її не було підтримано. «За» проголосували лише 11 депутатів.

Не затверджену пропозицію громадськість зустріла вигуками «Ганьба!». На адресу депутатів та очільника міста повалились звинувачення. На трибуну виходили активісти і депутати. Слово мав депутат Олександр Доброродній. Він заявив, що радіє з того, що у нинішньому складі Громадської ради є патріоти але є серед членів і ті, хто в минулому розпродавав землю магазинам. (Детальніше виступ дивіться на відео)..

Голова ГС «Нікопольці» Юрій Жураавльов сказав, що у депутатів немає підстав не затверджувати склад Наглядової Ради та попросив поставити внесену пропозицію Максимом Юхно на переголосування. Журавльова підтримала громадськість.

Андрій Фісак поставив питання на повторне голосування. Проте, його не було підтримано і вдруге. Після повторного голосування за внесення до порядку денного затвердження Громадської Ради на голосування поставили питання затвердження порядку денного «В цілому», яке було затверджене депутатами. Але Андрій Фісак оголосив про закриття сесії. У залі пролунали гімн України та гімн міста. Після цього залу покинули депутати на чолі з мером. Громадськість залишалася ще на певний час..

За словами активістів, всі умови створення Громадської Ради були дотримані. У трьохденний строк були подані усі документи Андрію Фісаку для затвердження складу Громадської Ради. На думку активістів, головуючий міг би сам затвердити склад ради, як зробив, наприклад, Борис Філатов у Дніпрі.

Проте у Нікополі все вийшло інакше. Громадська рада поки що не затверджена. Про подальший хід подій ми будемо вас інформувати.

Марина Щученко

Джерело https://nikopolnews.net

Читати попередню

«При мне погибали люди. Но за отказ – тюрьма» История никопольского ликвидатора

Читать наступну

Нікопольці повернулися з мандрівки «Зоряним шляхом»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство