У здобутку нікопольських боксерів три золоті, одна срібна та ...
Картинка к: У здобутку нікопольських боксерів три золоті, одна срібна та п’ять бронзових медалей!

З 26 лютого по 1 березня в місті Дніпро пройшов чемпіонат Дніпропетровської області з боксу серед юнаків 2005-2006 рр.н., який зібрав близько 130 спортсменів з різних міст області.

Юні боксери НДЮСШ «Трубник» Владислав Тарасов (46 кг), Руслан Бакаленко (48 кг), Микита Захарченко (48 кг) показали високий рівень підготовки і завоювали три золоті медалі. «Срібним» призером чемпіонату став Богдан Сердюк (48 кг), а «бронзовими» призерами – Вадим Потурай (56 кг), Костянтин Павлов (54 кг), Микита Сегеда (48 кг), Олександр Колмаков (40 кг) та Артем Кальчик (41,5 кг). Всі переможці та призери змагань були нагороджені грамотами та медалями.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів-викладачів Костянтина Чекалова, Олександра Мимрикова, Олексія Губарева та Андрія Сипченко з вдалим виступом і бажаємо успіхів та перемог на чемпіонаті України з боксу в місті Умані, який відбудеться з 20 по 24 березня.