В змаганнях з настільного тенісу взяли участь студентські команди

В змаганнях з настільного тенісу взяли участь студентські команди...
Картинка к: В змаганнях з настільного тенісу взяли участь студентські команди

12 березня на базі комунального закладу Нікопольська дитячо-юнацька спортивна школа «Трубник» пройшов другий етап Спартакіади 2019 року серед студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації м.Нікополя та Нікопольського регіону.

В змаганнях з настільного тенісу прийняли участь 9 команд, призові місця розподілялись в заліку серед Нікопольських навчальних закладів та закладів І-ІІ рівнів акредитації Нікопольського регіону. Отже серед навчальних закладів м.Нікополя третє місце зайняла команда Нікопольського професійного ліцею, друге – у команди Нікопольського педагогічного коледжу. Переможцями етапу стали студенти Нікопольського центру професійної освіти.

В заліку серед закладів І-ІІ рівня акредитації Нікопольського регіону третє місце зайняла команда Нікопольського металургійного технікуму Національної металургійної академії України, друге – у команди Нікопольського педагогічного коледжу. Переможцями стали студенти Марганецького коледжу Національного технічного університету «Дніпровська політехніка».

Наступний етап студентської спартакіади відбудеться 6 квітня: студенти змагатимуться в легкоатлетичному кросі.

Читати попередню

В Центрі надання адміністративних послуг з’явилася електронна черга

Читать наступну

У здобутку нікопольських боксерів три золоті, одна срібна та п’ять бронзових медалей!