Українці створили додаток, що діагностує хворобу

Українці створили додаток, що діагностує хворобу

Український дизайнер Вадим Грінченко і його сестра, лікарка Лілія Курилець, запустили мобільний додаток для самостійної діагностики хвороб First Aid. 

За допомогою First Aid людина, яка відчуває біль, може визначити його причину, ознайомитися з ймовірними діагнозами і дізнатися, наскільки серйозним є захворювання. В цілому, програма знає про симптоми 52 хвороб, від крепатури після спортзалу до переломів та інсульту.

Користувач може експортувати результати діагностики у PDF-файл і потім показати його своєму лікареві. У додатку також є окрема опція – консультація з лікарем. В Україні вона безкоштовна, а для користувачів з інших країн – платна.

Окрім самодіагностики й консультації з лікарем, додаток також пропонує можливість викликати швидку допомогу у будь-якій країні світу, натиснувши лише одну кнопку.

«Якщо заболить живіт, люди одразу лякаються і думають про апендицит, хоча найімовірніше, що це напад панкреатиту або коліт. Тому дуже важливо швидко отримати первинну інформацію про можливі причини болю, аби зрозуміти, що робити далі та до якого лікаря звертатися», – пояснює Вадим.

Джерело https://vesti.dp.ua

Читати попередню

Apple обнаружила ошибки в работе новой модели Apple Watch

Читать наступну

Круче, чем Tesla: украинцы создали электробайк

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство