Успіхи децентралізації на Дніпропетровщині відзначив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку

Успіхи децентралізації на Дніпропетровщині відзначив Президент ...
Картинка к: Успіхи децентралізації на Дніпропетровщині відзначив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку

Розвиток сільської медицини, будівництво дитсадків та капремонт доріг, впровадження альтернативної енергетики. Такі результати реформи децентралізації на Дніпропетровщині. Їх відзначили на засіданні Ради регіонального розвитку. Вона відбулась у Міжнародному виставковому центрі Києва під головуванням Президента України Петра Порошенка.

«Децентралізація – це зміни, які люди помітили вже сьогодні. За останні чотири роки Україна зробила більше, ніж за всі попередні. Об’єднані громади самостійно вирішують, куди направляти кошти. Це дозволяє успішно вирішувати проблеми на місцях,» – підкреслив Президент України Петро Порошенко.

На сьоме засідання Ради регіонів у Києві зібралися голови обласних та районних державних адміністрацій, керівники об’єднаних громад та міські голови з усієї України.

Після виступів перших осіб держави, звітували про роботу і представники регіонів. Так, голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко, розповів, як Децентралізація змінила Дніпропетровщину. «Ми відкриваємо ЦНАПи, будуємо дитсадочки, реконструюємо школи, відновлюємо дороги. Рухаємося тільки вперед. Створюємо безпечні, комфортні та сучасні умови для життя та роботи» - каже Валентин Резніченко.

Під час Ради регіонального розвитку Президент Петро Порошенко наголосив на тому, що об’єднання територіальних громад стимулюватиметься й надалі. На його думку, Верховна Рада має прийняти надважливий законопроект, який затверджує базовою адміністративно-територіальною одиницею держави громаду. Та додав: важливо покрити всю територію України ОТГ до проведення місцевих виборів у 2020 році.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікопольцям, які стоять у черзі на отримання житла, необхідно пройти перереєстрацію.

Читать наступну

Ведуться роботи по освітленню алеї та поточному ремонту 56 будинків

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство