• 22 сентября 2021

Ведуться роботи по освітленню алеї та поточному ремонту 56 будинків

Ведуться роботи по освітленню алеї та поточному ремонту 56 будинків...
Картинка к: Ведуться роботи по освітленню алеї та поточному ремонту 56 будинків

Питання освітлення Нікополя знаходиться на контролі очільника міста Андрія Фісака, тому відповідні роботи виконуються постійно. На цьому тижні робітники КП «Міська житлово-технічка інспекція» проводили роботи по освітленню алеї від ЦУМу до магазина «Владі», яка довгий час була занурена в суцільний морок.

Тут встановили сучасне освітлення з використанням світлодіодних RGB-модулів і відтепер ввечері 20 світильників сяятимуть яскравим різнокольоровим світлом. З міського бюджету для освітлення цієї алеї виділили більше 50 тисяч гривень.

Друга алея, де теж установлять 20 світильників зі світлодіодними RGB-модулями, розташована в сквері на площі Незалежності. Підготовчі роботи по її освітленню вже ведуться.

Двоповерхові будинки в нашому місті були побудовані ще наприкінці 40-х років минулого століття. Час їх експлуатації досить тривалий, тому питання щодо ремонту дуже важливе. В цьому році з міського бюджету виділені кошти на поточний ремонт 56 будинків.

– Для кожного будинку виділяють від 150 до 200 тисяч гривень, – розповідає директор КП «Міська житлово-технічна інспекція» Євген Романій, – і мешканці на загальних зборах вирішують, що саме треба відремонтувати в першу чергу.

Наразі триває поточний ремонт будинку № 25 по вулиці Бориса Мозолевського. Тут зроблене нове вимощення і відремонтована покрівля.

Деякі люди хвилюються, що холодна погода може стати на заваді проведенню ремонтних робіт. Але фахівці запевняють, що хвилюватися з цього приводу не варто.

– Навіть при морозі - 10 градусів вимощення можна заливати, тому що в розчин спеціально додається незамерзаючий засіб, – пояснює Євген Романій.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Успіхи децентралізації на Дніпропетровщині відзначив Президент України Петро Порошенко під час засідання Ради регіонального розвитку

Читать следущую

Субсидія на опалювальний сезон 2018-2019: що треба знати?

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие