В цьому році в міській лікарні № 1 багато нововведень

В цьому році в міській лікарні № 1 багато нововведень
Картинка к: В цьому році в міській лікарні № 1 багато нововведень

Влада Нікополя приділяє багато уваги лікувальним закладам міста. В цьому році для «хірургічного корпусу» міської лікарні № 1, розташованому по вулиці 50 років НЗФ, з міського бюджету було виділено більше двох мільйонів гривень для проведення ремонтів, заходів по енергозбереженню та протипожежної безпеки, а також більше одного мільйона гривень на закупівлю нового сучасного обладнання.

– Спочатку ми придбали енергозберігаючі лампочки, вони слугуватимуть довше і менше споживатимуть електроенергії, а також за бюджетні кошти ми замінили старі вікна на пластикові, – розповідає головний лікар КЗ «Нікопольська міська лікарня № 1 ДОР» Олена Соломаха.

Впровадження енергозберігаючих технологій безумовно поліпшить умови перебування пацієнтів в стаціонарі та умови праці медичних працівників. Не менш важливим є економічний ефект щодо збереження бюджетних коштів.

Протягом десятиліть в лікарні була повністю відсутня протипожежна безпека. В цьому році за кошти міста вирішено і цю проблему.

– Була проведена обробка дерев'яних покриттів на дахах вогнетривкими матеріалами, встановлені система протипожежної сигналізації та захист від блискавок, – коментує Олена Соломаха. – Відтепер системою протипожежної безпеки будуть забезпечені всі корпуси міської лікарні № 1 в повному обсязі.

В хірургічному відділенні лікарні, і на приймальному покої, зроблено поточний ремонт. На стіни коридорів нанесли спеціальне покриття, яке виконує не тільки естетичну функцію, а й відповідає санітарним вимогам.

Крім того, за кошти з місцевого бюджету було придбано нове сучасне обладнання для встановлення точного діагнозу. За словами Олени Соломахи, ультразвукова система експерт класу вже використовується для діагностики всіх органів і систем пацієнта. Це обладнання дуже важливо саме для міської лікарні № 1, тому що тут надають невідкладну допомогу жителям Нікополя та Нікопольського регіону в цілодобовому режимі.

Слід відмітити, що благодійний фонд «Сентравіс» також неодноразово допомагав міській лікарні № 1. В цьому році він придбав достатню кількість лабораторного обладнання, необхідного для діагностики.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі практикують нові методи пошуку роботи для безробітних

Читать наступну

Нікопольські баскетболісти стали бронзовими призерами на Кубку м.Новомосковська

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство