Нікопольські баскетболісти стали бронзовими призерами на Кубку м.Новомосковська

Нікопольські баскетболісти стали бронзовими призерами на Кубку ...
Картинка к: Нікопольські баскетболісти стали бронзовими призерами на Кубку м.Новомосковська

З 20 по 22 вересня пройшли змагання на Кубок м. Новомосковська з баскетболу серед юнаків 2002 р.н. і молодше, присвяченого святкуванню Дня міста. В змаганнях прийняли участь вісім команд з міст Дніпро (3 команди), Зеленодольська, Кривого Рогу, Нікополя та Новомосковська (2 команди). Команда НДЮСШ «Трубник» у складі Владислава Макаренка, Єгора Сопільняка, Владислава Чауса, Максима Дзядека, Андрія Плюшко, Миколи Хомінець, Олександра Чередниченко, Андрія Шаханова, Валентина Хаджи, Владислава Єрмоли, Дениса Покотило, Євгена Беліменко під керівництвом тренера-викладача з баскетболу Я.О. Селіванова стала бронзовим призером змагань. Ігроки команди були нагороджені грамотами та медалями. Найкращим ігроком змагань став Владислав Макаренко і був нагороджений пам'ятним призом.