В Нікополі урочисто відкрили клас робототехніки

В Нікополі урочисто відкрили клас робототехніки
Картинка к: В Нікополі урочисто відкрили клас робототехніки

25 вересня в загальноосвітній школі № 4 відбулося урочисте відкриття класу робототехніки. Він створений для того, щоб учні з перших до 11 класів мали змогу не тільки отримувати знання, а залучатися до науково-технічної творчості.

Для класу закупили нові меблі, тут встановлена спецтехніка, портативні комп’ютерні системи. На поличках зручно розташовані комплектуючі матеріали для створення роботів. Є паяльне обладнання, лазерний різак та 3Д-принтер, за допомогою якого діти зможуть роздрукувати ті моделі, які вони створюватимуть на комп’ютері.

Також тут передбачено умови для дітей з особливими освітніми потребами.

Своє бажання навчатися в такому класі висловили більше ста нікопольських школярів. Тут вони отримають базові знання з робототехніки, після чого зможуть самостійно створювати власні моделі роботів, а також, якщо захочуть, продовжити цю діяльність вже на професійному рівні.

На урочистому заході був присутній міський голова Андрій Фісак. Очільник міста ознайомився з обладнанням класу та висловив намір відкрити в Нікополі ще один клас робототехніки.

Також на урочистому заході був і автор проекту відкриття класів робототехніки по всій Україні Пилип Духлій.

– Нікополь увійшов в десятку міст в Україні, де ми відкриваємо класи робототехніки, – розповідає Пилип. – Ідея таких класів виникла тому, що, нажаль, для дітей існує дуже багато гуртків гуманітарного напрямку і зовсім немає технічного. Не маючи можливості знайомитися та займатися перспективними в сучасному світі сферами діяльності, після закінчення школи, підлітки обирають, здебільшого, професію менеджера туризму, економіста або юриста і це при тому, що в країні жорсткий дефіцит кваліфікованих, якісних технічних кадрів та інженерів.

Пилип Духлій залишився задоволеним новим класом робототехніки в Нікополі. Він пообіцяв курирувати даний проект в нашому місті, час від часу перевіряти знання учнів та організовувати змагання між існуючими класами робототехніки.

Источник: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Нікопольські баскетболісти стали бронзовими призерами на Кубку м.Новомосковська

Читать наступну

В Нікополі породіллям почали видавати «Пакунки малюка»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство