В їдальні школи № 24 з’явився шведський стіл

В їдальні школи № 24 з’явився шведський стіл
Картинка к: В їдальні школи № 24 з’явився шведський стіл

У загально освітній школі № 24 стартував цікавий проєкт. Відтепер в шкільній їдальні функціонує нова роздача їжі у вигляді шведського столу.

– Протягом кількох років послуги гарячого харчування в школах нашого міста надає фірма Нікмаркет Стандарт, – розповідає начальник відділу освіти і науки НМР Олена Селютіна. – За роки нашої співпраці за кошти фірми зроблено декілька капітальних та поточних ремонтів харчоблоків. У цьому році ми вели переговори щодо запровадження послуги шведського столу. У школі № 24, за кошти підприємців, був повністю оновлений роздаток.

Наразі учні можуть самостійно обирати ті страви, які їм більш до вподоби. Розширення асортименту страв стало можливим завдяки тому, що тут встановили марміт – спеціальне пристосування, призначене для підтримки готових страв у теплому стані, що не вимагає багаторазового нагрівання, отже може краще зберегти смакові якості.

– Марміт має різні секції. Наприклад, гарячі страви стоять у контейнерах з підігрівом на потрібній температурі, а в холодильній установці стоять всі салати та десерти, – роз’яснює представник товариства Нікмаркет Стандарт Ольга Рябік.

Страви в їдальні школи № 24 не поступаються ресторанним. Крім великої кількості гарячих перших та других страв, різноманітних салатів, тут є широкий вибір смачної випічка та тістечок. Все це робиться для того, щоб школярі вчасно приймали свіжу якісну їжу.

Бажаючих поїсти під час перерви в шкільній їдальні стало набагато більше.

До речі, цей новий проєкт привчає школярів до культури харчування. Тут навіть є невеличкий затишний куточок у вигляді кафе, що дуже подобається дітям.

В інших школах Нікополя також планується впроваджувати цей цікавий проєкт під назвою шведський стіл.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Тубдиспансер уничтожили. Очередь за детским санаторием?

Читать наступну

Старші вихованці нікопольського гуртка робототехніки готуються до змагань «Роботрафік-2020»

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство