В модульному містечку посадили квіти, кущі та ялинки

В модульному містечку посадили квіти, кущі та ялинки
Картинка к: В модульному містечку посадили квіти, кущі та ялинки

На початку березня 2015 року на території міста Нікополь почало функціонувати модульне містечко для внутрішньопереміщених осіб з Луганської та Донецької областей. За два роки його територія дуже змінилася – завдяки спільній роботі міської влади з іноземними інвесторами тут з’явилася тротуарна плитка та дитячий майданчик. Проте, за словами самих жителів, особливо влітку не вистачало зелених насаджень. До виконання цього бажання переселенців долучилися представники Дніпропетровської обласної державної адміністрації та Ради Європи.

Як розказала фахівець проекту Ради Європи з посилення захисту прав людини та внутрішньопереміщених осіб в Україні Ірина Сваволя, вони не лише захищають права переселенців на національному рівні, але й імплементують низку проектів, які дозволяють цій категорії населення швидко адаптуватися та звикнути до нового життя.

За словами радника голови Дніпропетровської обласної державної адміністрації Віталія Литвина, модульне містечко в Нікополі вже третє по області, в якому проводилися роботи з озеленення. Загалом висаджено 400 саджанців дерев, кущів та багаторічних квітів.

Про мрію дітей, що мешкають в містечку, розказала заступник міського голови Андрія Фісака Ольга Коник. Завдяки проекту на центральному майданчику містечка з’явилася ялинка, біля якої всі мешканці зможуть проводити новорічні свята. Також Ольга Василівна наголосила, що місцева влада турбується про моральні та матеріальні потреби переселенців. Так, нещодавно на базі однієї з бібліотек було відкрито центр психологічної допомоги для внутрішньопереміщених осіб, а для дітей працюють різноманітні гуртки та секції.

Озеленення містечка стало для його мешканців справжнім святом, адже до них, окрім високопосадовців, завітали учасники клубу «Славутич» з концертною програмою, дитячі аніматори та козаки, які пригощали всіх бажаючих смачним кулішем та смаколиками.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

Про субсидію з травня 2017 року

Читать следущую

Відбулася 19-та позачергова сесія міської ради

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие