Відбулася 19-та позачергова сесія міської ради

Відбулася 19-та позачергова сесія міської ради
Картинка к: Відбулася 19-та позачергова сесія міської ради

27 квітня депутати Нікопольської міської ради зібралися на позачергову сесію під головуванням очільника міста Андрія Фісака.

Передували початку засідання урочистості: з нагоди відзначення 31-ої річниці аварії на ЧАЕС міський голова вручив двом учасникам ліквідації аварії на Чорнобильській атомній електростанції другої категорії ключі від квартир. Олексій Хитрейко та Яків Зубарєв перебували на квартирному обліку з 1994 року і отримали однокімнатні квартири на підставі рішень виконавчого комітету Нікопольської міської ради від 12 квітня 2017 року «Про розподіл вільних жилих приміщень».

На порядок денний були винесені земельні питання, питання про встановлення розміру пайової участі замовників на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста, затвердження змін у міських комплексних програмах, питання про передачу в безоплатне користування громадським організаціям приміщень в будівлях комунальної власності та інші.

Таким чином, депутати міської ради більшістю голосів підтримали затвердження змін до Програм: «Соціальна підтримка сім’ї, дітей та молоді» та «Оздоровлення і відпочинок дітей м. Нікополь». Проголосували за рішення про затвердження «Плану дій сталого енергетичного розвитку міста Нікополь на період до 2020 року» та статутів комунальних дошкільних та загальноосвітніх закладів у новій редакції.

Не вистачило голосів для прийняття рішення про придбання майна та укладення договору купівлі-продажу об’єктів нерухомого майна, що знаходяться на проспекті Трубників, 48 (стадіон ім. О. Куценка). Не проголосували депутати і за зміни до бюджету міста, серед яких збільшення видатків на: виконання програм соціально-економічного та культурного розвитку; благоустрій міста; заходи, пов’язані з поліпшення якості питної води; реконструкція внутрішньо квартальної мережі зовнішнього освітлення ( пр. Трубників, вул. Каштанова, вул. Мозолевського, вул. Орлика); фінансову підтримку громадських ветеранських організацій; оздоровлення дітей учасників АТО; придбання меблів та обладнання для школи мистецтв.

Були внесені зміни до складу спеціальної постійної наглядової комісії міської ради та до структури виконавчих органів - ліквідували відділ «Цілодобова варта» і створили відділ екології.

Рішенням Нікопольської міської ради були передані в безоплатне користування комунальні приміщення:

  • Головному управлінню Національної поліції України в Дніпропетровській області нежитлового приміщення у будівлі на вул. Микитина, 10;
  • Нікопольській міській організації ветеранів України приміщення на другому поверсі будівлі на вул. Електрометалургів, 46-а та на першому поверсі житлової будівлі на вул. Патріотів України, 144-Б;
  • релігійній громаді святого праведного Петра Багатостраждального (Калнишевського) парафії Дніпропетровської єпархії УПЦ Київського патріархату в м. Нікополі приміщення у будівлі на вул. Кармелюка, 4;
  • Нікопольському товариству «Меморіал» приміщення у будівлі на вул. Електрометалургів, 48.

Підтримали місцеві народні обранці і надання одноразової грошової допомоги соціально незахищеним громадянам міста.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читать предыдущую

В модульному містечку посадили квіти, кущі та ялинки

Читать следущую

Митинг в защиту социально-экологических прав жителей города Никополь

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие