В Нікополі перевірили шкільні їдальні

В Нікополі перевірили шкільні їдальні
Картинка к: В Нікополі перевірили шкільні їдальні

Навчальний рік тільки розпочався, але, оскільки шкільне харчування є одним з важливих умов підтримання здоров'я школярів та їх здатності до ефективного навчання. 4 вересня, заступник міського голови Ольга Коник та представники відділу освіти і науки НМР вибірково перевірили їдальні загальноосвітніх закладів нашого міста. Під перевірку потрапили три школи: № 6, 20 и 24.

Перевіряючі побачили стан харчування учнів як початкової школи, так і старих класів, та його організацію.

Перед початком перерви на столи накривають чергові старшокласники. В меню є молочні, рибні та м’ясні страви, обов’язково овочеві салати чи просто свіжі помідори або огірки, а також свіжі фрукти: банани, апельсини або яблука. Гарніри теж різні: картопляне пюре або картопля смажена з сиром, різні каші, макаронні вироби, плов.

– У нас харчується вся початкова школа, це 390 учнів з 1 по 4 клас, а також діти пільгової категорії та з малозабезпечених сімей. На третій перерві у нас організовано харчуються 5 і 6 класи, – розповідає директор ЗОШ № 24 Оксана Маслюк.

Крім обідів, кухарі школи випікають свіжу смачну випічку, яку школярі можуть купити в буфеті. Це булочка з маком, сиром чи фруктами, здоба, сосиска в тісті, відкритий пиріжок та інше. Старшокласники обирають буфетну продукцію за власним бажанням, купують її за кошти, які отримують від своїх батьків.

Вся їжа свіжа, готувати її починають з самого ранку. Ми помітили, що в шкільних їдальнях харчуються не тільки учні, а й їх вчителі. Якістю страв задоволені.

Нас запевнили, що такі перевірки в шкільних їдальнях будуть проводитися постійно протягом навчального року, але несподівано для тих, кого вирішать перевірити.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В дошкільних навчальних закладах Нікополя теж провели перевірку

Читать наступну

В лікарнях Нікополя ведуться ремонтні роботи

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство