В дошкільних навчальних закладах Нікополя теж провели перевірку

В дошкільних навчальних закладах Нікополя теж провели перевірку...
Картинка к: В дошкільних навчальних закладах Нікополя теж провели перевірку

За наказом відділу освіти і науки НМР, з 2 по 6 вересня, відбулась комісійна перевірка на готовність до роботи в новому навчальному році танаявність сприятливих умов для комфортного знаходженнямалюківв закладах дошкільної освіти Нікополя.

Перевіряючі звертали увагу на матеріально-технічне забезпечення обладнанням ігрових майданчиків та санітарно-гігієнічні умови, в яких знаходиться наша малеча: обов’язкова наявність холодної та гарячої проточної води, провітрювання приміщень під час відсутності дітей, забезпечення питного режиму, прибирання, миття посуду та інше.

В кожній віковій групі виконані поточні ремонти. Ігрові куточки оновлені або закуплені нові. Наприклад, в ясельних групах започаткована така форма роботи як «Запрошуємо до столу» для того, щоб виховати культуру харчування у дітей. Батьки вихованців допомогли виготовити стенд, де малюки можуть візуалізувати страви, які є в меню.

Предметно-ігрове обладнання відповідає віковим потребам дошкільнят. У групах в наявності тематичні осередки, є різноманітні дидактичні та розвиваючі ігри, які зосереджені в спеціальних ігрових зонах. Всі обстежені групи забезпечені іграшками та матеріалами для сюжетних ігор, завдяки чому діти не тільки розвиваютьвміння спілкуватися, а й знайомляться з різними професіями. Слід зазначити, що всі групові кімнати, приймальні, кімнати для сну, а також музичні та фізкультурні зали естетично оформленні.

Взагалі, всі дошкільні навчальні заклади нашого міста охайні, дітям цікаво в них знаходитись.

Звичайно, ще є певні проблеми. Наприклад, за новими санітарними вимогами необхідно демонтувати все обладнання, яке виготовлене з автомобільних шин.

– Цього року завдяки спільним зусиллям міської влади, депутатського корпусу, відділу освіти і науки НМР, педагогічних колективів дошкільних навчальних закладів, а також батьків, досягнуто досить вагомих результатів, – розповідаєначальник відділу освіти і науки НМРОлена Селютіна. – З міського бюджету було витрачено майже два мільйони гривень на поточний ремонт закладів дошкільної освіти. Було встановлено металопластикові вікна у таких садочках як № 12, 9, 36, 38, 34 та 40. Значну увагу приділено заходам з пожежної безпеки.

Перевіряючі звертали велику увагу настан організації харчування. Нагадаємо, що харчування в дошкільних навчальних закладах Нікополя здійснюється за такою пропорцією: 60% оплачують батьки, 40% виділяють з міського бюджету. Продукти закупає тендерний комітет, кожен дошкільний заклад подає заявку по детальному плану скільки необхідно на рік, на місяць чи на тиждень тих чи інших продуктів. Завозять їх згідно графіку.Молочні, рибні та м’ясні продукти зберігаютьв окремих холодильниках. Інші продукти знаходяться в коморах і мають відповідне маркування.

– Хотілося подякувати всім за співпрацю, бо лише разом можна досягати успішних цілей, – сказала Олена Селютіна.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Безкоштовна діагностика та електронні лікарняні

Читать наступну

В Нікополі перевірили шкільні їдальні

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство