В Нікополі ремонтують будинки за кошти з місцевого бюджету

В Нікополі ремонтують будинки за кошти з місцевого бюджету
Картинка к: В Нікополі ремонтують будинки за кошти з місцевого бюджету

Мешканці багатоквартирних будинків на загальних зборах самі вирішують, які більш нагальні проблеми потребують уваги в першу чергу. Фінансуються ці ремонтні роботи за кошти міста.

Мешканці будинку № 25 по вулиці Івана Мазепи вибрали для проведення ремонту за кошти з місцевого бюджету вимощення та заміну аварійного каналізаційного виводу. Будинки № 61 та 63 по вулиці Пилипа Орлика теж нарешті дочекались ремонту, якого ніколи не бачили за весь час свого багаторічного існування.

– Наш будинок, як і сусідній, дуже старий, його побудували у 1960 році минулого століття, і практично жодного разу тут не був зроблений капітальний ремонт, – розповідає мешканка будинку № 61 Наталя Савченко. – В цьому році за рахунок місцевого бюджета нашим будинкам відремонтували цоколь, вимощення та замазали тріщини на стінах. Ми дуже раді зробленому ремонту й задоволені його якістю.

Будинки № 67, 69, 73 та 75 по вулиці Героїв Чорнобиля теж ремонтували в цьому році за кошти міста.

– В цих двоповерхових будинках всього по 8 або 12 квартир, тому при будь-якому тарифі за квартиру у жителів невистачить грошей на великий об’єм ремонтних робіт, – говорить голова ОСББ Світлана Струс. – Однак ці будинки 1956 року будівництва і дуже багато чого потрібно замінити.

В будинку № 69 відремонтували покрівлю та зробили водостоки, навколо будинку № 67 проводять роботи з посилення вимощення, в будинку № 75 відремонтували покрівлю, в будинку № 73 відремонтували покрівлю, а навколо нього відновили вимощення.

– Дах нашого будинку постійно протікав, зараз його відремонтували начебто нормально, – розповідає мешканець будинку № 73 Валерій Калугін. – На решту грошей відремонтували вимощення, тому що ходити біля будинку вже було неможливо.

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Нікополь за економічне зростання! Запрошуємо до співробітництва представників бізнесу!

Читать наступну

Свято для дітей з особливими потребами

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство