Свято для дітей з особливими потребами

Свято для дітей з особливими потребами
Картинка к: Свято для дітей з особливими потребами

Традиційно напочатку грудня міська влада разом з Центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді у співпраці з відділом освіти та науки НМР влаштовують для діток з різними нозологіями, відмінностями у фізичному або психічному розвитку та інклюзією – святкову зустріч.

Цьогоріч для малечі приготували різнопланову розважально-пізнавальну програму. Так, 30 листопада сто нікопольських діток переглянули лялькову виставу «Намисто із Здравоярії або план резидента Гриппа» про здоровий спосіб життя, яку підготували спеціально запрошені гості з Києва.

Символічним виявилися те, що актори студії інвалідів «Добробут та злагода», а точніше ляльководи, також мають фізичні вади розвитку, але вже десятиліттями гастролюють по країні і власним прикладом доводять, що вони є повноцінними членами суспільства і живуть насиченим сповненим пригод життям.

Після перегляду вистави, на юних глядачів чекала музично-розважальна інтерактивна ігрова програма, яку для однолітків підготували учні СЗШ № 8 під керівництвом педагогів-організаторів Будинку дитячої та юнацької творчості. Завершилося свято солодко і смачно!!!

Джерело: nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі ремонтують будинки за кошти з місцевого бюджету

Читать наступну

Нікопольці стали чемпіонами у змаганнях з настільного тенісу

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство