Нікопольці стали чемпіонами у змаганнях з настільного тенісу

Нікопольці стали чемпіонами у змаганнях з настільного тенісу...
Картинка к: Нікопольці стали чемпіонами у змаганнях з настільного тенісу

З 23 по 25 листопада в місті Запоріжжі пройшли рейтинговані командні змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат 2004-2006, 2007 років народження та молодше. В змаганнях взяли участь близько 140 спортсменів з різних міст Запорізької, Дніпропетровської, Миколаївської та Донецької областей.

Юні тенісисти НДЮСШ “Трубник” під керівництвом тренерів-викладачів Світлани Братік та Надії Брус вдало виступили на цих змаганнях та показали гарні результати.

Серед учасників 2007 року народження і молодше, команда дівчаток у складі Анни Дерлюк, Карини Сузанської, Анастасії Сінник та Анастасії Пугач стала чемпіоном змагань, а команда юнаків у складі Антона Дерлюка, Романа Волочая та Дениса Кругляка - срібними призерами.

Серед спортсменів 2004-2006 років народження команда юнаків у складі Олександра Мираєвського, Антона Дерлюка, Максима Ісаєва, Андрія Євпатова, Андрія Кривоноса та команда дівчат у складі Олени Курінної, Анастасії Литовченко, Маргарити Сеніної, Анни Дерлюк та Анастасії Дубініної стали бронзовими призерами змагань.

В особистому заліку серед юнаків та дівчат 2007 року народження і молодше, Анна Дерлюк і Антон Дерлюк стали переможцями змагань та піднялись на найвищу сходинку п'єдесталу. Серед дівчат 2004-2006 років народження Анна Дерлюк зайняла третє місце.

Всі переможці та призери були нагороджені грамотами, медалями та кубками.

Вітаємо наших спортсменів та їх тренерів з успішим виступом!

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Свято для дітей з особливими потребами

Читать наступну

Реформа енергоринку: як і кому платити за електроенергію з 1 січня 2019 року

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство