В Нікополі відбулося засідання міської призивної комісії

В Нікополі відбулося засідання міської призивної комісії
Картинка к: В Нікополі відбулося засідання міської призивної комісії

В Україні стартував призов до армії. Згідно з відповідним указом Президента, з 1 квітня по 30 червня 2019 року в усіх областях нашої держави буде проходити набір на строкову військову службу.

4 квітня, у Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулося перше урочисте засідання міської призовної комісії під головуванням заступника міського голови Юрія Сокола. Під час засідання члени комісії поспілкувалися з юнаками з Нікополя та Нікопольського району, які вже найближчим часом будуть відправлені на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Попередньо хлопці пройшли медичну комісію і за станом здоров’я придатні до військової служби. Також було вирішено у яких військових формуваннях вони проходитимуть службу. Члени комісії задавали призовникам різні питання: яку мають освіту, де працюють, в яких військах бажають служити Батьківщині, чи мають на меті в подальшому зв’язати своє життя з армією та інші.

Строковики отримали від Нікопольського воєнкому Геннадія Тарасюка слова напуття.

– Мені дуже приємно, що ви виявили бажання, нікуди не ховались, а ідете в збройні сили для того, щоб стати чоловіками з великої літери. Ви – надія нашої Батьківщини на те, що у нас все буде добре.

Нагадуємо, що весняний призов в 2019 році пройде з 1 квітня по 30 червня.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

Шановні мешканці м. Нікополя! Керівники підприємств та організацій!

Читать наступну

До відома громадян та підприємств які займаються виловом риби на території водойм Каховського водосховища

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство