В Нікополі відбулося засідання міської призивної комісії

В Нікополі відбулося засідання міської призивної комісії
Картинка к: В Нікополі відбулося засідання міської призивної комісії

В Україні стартував призов до армії. Згідно з відповідним указом Президента, з 1 квітня по 30 червня 2019 року в усіх областях нашої держави буде проходити набір на строкову військову службу.

4 квітня, у Нікопольському об’єднаному міському військовому комісаріаті відбулося перше урочисте засідання міської призовної комісії під головуванням заступника міського голови Юрія Сокола. Під час засідання члени комісії поспілкувалися з юнаками з Нікополя та Нікопольського району, які вже найближчим часом будуть відправлені на строкову військову службу до лав Збройних Сил України.

Попередньо хлопці пройшли медичну комісію і за станом здоров’я придатні до військової служби. Також було вирішено у яких військових формуваннях вони проходитимуть службу. Члени комісії задавали призовникам різні питання: яку мають освіту, де працюють, в яких військах бажають служити Батьківщині, чи мають на меті в подальшому зв’язати своє життя з армією та інші.

Строковики отримали від Нікопольського воєнкому Геннадія Тарасюка слова напуття.

– Мені дуже приємно, що ви виявили бажання, нікуди не ховались, а ідете в збройні сили для того, щоб стати чоловіками з великої літери. Ви – надія нашої Батьківщини на те, що у нас все буде добре.

Нагадуємо, що весняний призов в 2019 році пройде з 1 квітня по 30 червня.

Прес-служба Нікопольської міської ради

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читать предыдущую

Шановні мешканці м. Нікополя! Керівники підприємств та організацій!

Читать следущую

До відома громадян та підприємств які займаються виловом риби на території водойм Каховського водосховища

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие