В Нікополі вперше відбувся командний Чемпіонат Дніпропетровської області з легкоатлетичного кросу

В Нікополі вперше відбувся командний Чемпіонат Дніпропетровської ...
Картинка к: В Нікополі вперше відбувся командний Чемпіонат Дніпропетровської області з легкоатлетичного кросу

Змагання проходили в парку Перемоги, в забігах прийняло участь 250 спортсменів з 15 команд зі всієї Дніпропетровської області в різних вікових категоріях, які змагались на дистанціях від 500 метрів (для найменших) до 8000 метрів для молоді та дорослих спортсменів. Варто відзначити високий рівень проведення змагань, про що засвідчила присутність президента Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області Марини Філатової, а також сектераря Нікопольської міської ради Олександра Саюка та заступника міського голови Юрія Сокола.

Нікопольські легкоатлети в нелегкій боротьбі зуміли взяти декілька призових місць у своїх вікових категоріях: Дар’я Каряка – ІІ місце на дистації 500 метрів, Андрій Бойченко – ІІІ місце на дистанції 3000м метрів (тренер Суханов А.В. КЗ «ДЮСШ №1»), Єлизавета Шаповал – ІІІ місце на дистанції 500 метрів (тренер Прядко Л.В. КЗ «ДЮСШ №1»), Дар’я Майтак – ІІІ місце на дистанції 3000 метрів (тренер Пацеля О.О. КДЮСШ «Електрометалург»), та ІІІ місце у Владислави Панчук на дистанції 500 метрів (тренер Ганжа С.В. КДЮСШ «Електрометалург»).

Захід було організовано відділом з питань спорту управління з гуманітаних питань Нікопольської міської ради, за підтримки Федерації легкої атлетики Дніпропетровської області, федерації легкої атлетики міста Нікополя, а також спонсорів – кондитерської фабрики «АВК», футбольного клубу «Нікополь» та ТОВ «Джома-Україна». Сподіваємось, що це бігове свято сильних, спритних та витривалих стане доброю традицією в нашому місті і буде збирати ще більше спорстменів та вболівальників.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

Команда НДЮСШ №2 «Нікополь-98» стала переможцем Чемпіонату області з баскетболу

Читать наступну

Відбувся Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів-спортсменів від 30 років і старше

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство