Відбувся Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів-спортсменів від 30 років і старше

Відбувся Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів-спортсменів ...
Картинка к: Відбувся Відкритий Чемпіонат України з дзюдо серед ветеранів-спортсменів від 30 років і старше

Змагання зібрали 233 учасника (рекорд ветеранських національних чемпіонатів!) з України та Грузії. Нашу країну представляли борці з 25 міст. Підтримати майстрів приїхав найтитулованіший український дзюдоїст, срібний призер Олімпійських Ігор в Афінах-2004 і бронзовий призер Олімпійських Ігор в Пекіні-2008 Роман Гонтюк. Останній березневий день в спорткомплексі «Олімпія +» був примітний не тільки яскравою ветеранської боротьбою, але і безліччю навколозмагальних подій.

На церемонії урочистого відкриття національного чемпіонату були відзначені відразу кілька лідерів ветеранського дзюдо. Заслужений тренер України, віце-президент Федерації дзюдо Дніпропетровської області Анатолій Пиріг 31 березня відзначав свій День народження, і готувався вийти на татамі. Він отримав від Федерації дзюдо Дніпропетровської області подяку за професійну плідну роботу і величезний внесок в розвиток регіональної та української дзюдо.

Від команди київських ветеранів багаторазовий Чемпіон світу і Європи з дзюдо серед ветеранів Нугзар Месаблішвілі вручив подяку віце-президенту Федерації дзюдо України, президенту ФДДО Михайлу Кошляк.

Дуже вдало виступили і наші дзюдоїсти. Вітаємо збірну команду ветеранів Нікопольської федерації дзюдо з успішним виступом: чемпіонами стали Володимир Задорожний (-73 кг, 55-59 років), Олег Куліш (-81 кг., 50-54 роки), Іван Андріан (-100 кг., 35- 39 років), срібні призери - Дмитро Раєв (-90 кг., 30-34 роки), Андрій Солдатов (-100 кг., 35-39 років), бронзовими призерами стали Роман Тетерюк (-66 кг., 30-34 роки ) і Федір Ягупов (-66 кг., 35-39 років)

Організатори вручили і три спеціальні призи. «Міс Дзюдо Відкритого Чемпіонату України серед ветеранів» назвали Олександру Лукаш-Бєлякова (Кременчук), яка провела на дніпровських татамі дві зустрічі і обидві виграла «іппон». Приз «За волю до перемоги» вручили Днепрянин Павлу Кошманом, дзюдоїсту, який бореться з однією рукою. І приз «Найстаршому учаснику Відкритого Чемпіонату України з дзюдо» дістався Валерію Ханцевич. Дзюдоїстові з Кропивницького 70 років!

Продовжиться сезон для українських майстрів в червні. В середині першого місяця літа в Глазго (Шотландія) відбудеться Чемпіонат Європи з дзюдо серед ветеранів.

Джерело http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі вперше відбувся командний Чемпіонат Дніпропетровської області з легкоатлетичного кросу

Читать наступну

Житлова субсидія за квітень 2018 року

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство