В Нікополі запрацює геоінформаційна система

В Нікополі запрацює геоінформаційна система
Картинка к: В Нікополі запрацює геоінформаційна система

На цьому тижні відбулася робоча нарада з питань впровадження проекту «Антикорупційна ініціатива Європейського Союзу». Цей захід є частиною проекту «Міста доброчесності», в рамках якого в Нікополі буде впроваджена геоінформаційна система. Що це таке?

– На карті можна буде знайти інформацію наприклад як витрачаються кошти Бюджету розвитку, на реалізацію проектів Бюджету участі, яке є комунальне майно, які є інвестиційні програми, про земельні ділянки та інше, – пояснює проектний менеджер ГО «Антикорупційна платформа» в рамках проекту EUACI Надія Бабинська. – Завдяки цим геоінформаційним системам мешканці Нікополя все бачити.

Керівник відділу розробки земельно-інформаційних систем компанії «SoftPro» Олександр Лець провів презентацію завдань в рамках компоненту розвитку геоінформаційного порталу Нікополя.

Також присутні обговорили практичні аспекти роботи з такими даними як «Муніципальний бюджет», «Інвестиційні об’єкти», «Комунальне майно», «Об’єкти реклами» та «Земельний кадастр».

Наразі буде проведена оцінка технічних та організаційних спроможностей Нікопольської міської ради щодо впровадження зазначених підсистем.

Орієнтовно вже в жовтні-листопаді цього року геоінформаційна система запрацює в Нікополі.

Джерело: http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua/

Читати попередню

В Нікополі планується відкрити гончарну майстерню

Читать наступну

Рух автобусів в поминальні дні

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство