В Нікополі зареєструвати шлюб можливо за добу

В Нікополі зареєструвати шлюб можливо за добу
Картинка к: В Нікополі зареєструвати шлюб можливо за добу

 

13 січня 2018 року у нашому місті стартував пілотний проект «Шлюб за добу», а перший – завжди винятковий і незвичайний. Тож молодята навіть гадки не мали, що до їхнього сімейного свята готується чимало нікопольців.

А ще для наречених – Івана Удоденка та Анастасії Литвин, мабуть, саме число тринадцять є магічним, бо чітко о 13:00, міцно тримаючись за руки, вони впевнено крокували по червоній доріжці назустріч щастю.

Почуття з першого погляду зародилося з появою людей на Земній кулі, та, зазвичай, за одну добу не вирішується доля. У кожної пари є своя передісторія.

Іван – військовослужбовець за контрактом 17-ї окремої танкової бригади у зоні АТО. Анастасія – мешканка нашого міста. Але в кохання відсутні поняття відстані, часу, війни. Воно здатне народжуватися в будь-яку хвилину, злітати птахом у безкрає небо і проростати у серцях до білосніжної сивини. Знайомство, рік спілкування, зустрічей, вирішальний крок – візит до Нікопольського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області. Прийшли за консультацією, а отримали пропозицію –скористатися послугою пілотного проекту Міністерства юстиції України «Шлюб за добу».

В призначений час наречених чекала ціла низка несподіванок – у холі Палацу урочистих подій їх зустріли бандуристки, згодом на сходах завирував танок з рушниками, у залі для реєстрацій соловейком розливалися скрипки, а після реєстрації шлюбу українського колориту додали щедрувальники з піснями та побажаннями. На свято особливої пари з квітами і подарунком завітали представники місцевої влади – заступник міського голови Юрій Сокол та начальник управління з гуманітарних питань Нікопольської міської ради Таїсія Мамонтова.

З Анастасією і Іваном раділи рідні, друзі, а також всі, хто створив для новонародженої сім’ї реєстрацію-казку – організатори обряду «Шлюб за добу» в місті Нікополі – відділ державної реєстрації актів цивільного стану – начальник Альона Богданова і спеціаліст Олександра Титикало, заклади культури управління з гуманітарних питань Нікопольської міської ради: колектив Палацу урочистих подій на чолі з Іною Дніпровою, директор школи мистецтв Ольга Пастушок разом з юними бандуристками ансамблю «Квітана» (Юрій Сапронов) та досвідченим ансамблем струнних інструментів викладачів школи (Лариса Скрипченко), директор культурно-дозвіллєвого центру Наталя Василенко з колективами – народним ансамблем танцю «Радість» (Олександр Міщенко) і вихованцями вокальної студії «New Song» (Олена Ганюкова).

Хто хоче одружитися за добу, звертайтеся в Палац урочистих подій (пр. Трубників, 25), або у НМВДРАЦС (вул. Патріотів України, 163). А ми ще раз вітаємо молодят!

Людмила Мищенко

Джерело http://nikopolnews.net

Читати попередню

Знаменитий Сергій Гордієнко розповів нікопольцям, як вижити в екстремальних умовах

Читать наступну

В Никополе на автобусной остановке умер мужчина

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство