В Україні припиняють виробництво Lanos

В Україні припиняють виробництво Lanos

Найбільший український виробник легкових автомобілів Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ) зупинив виробництво автомобілів моделі Lanos. Про це повідомили у прес-службі корпорації «УкрАВТО», в яку входить підприємство. 
Причиною призупинення виробництва автомобілів моделі Lanos стала «економічна ситуація в країні та зниження попиту на машини».

«Також вплинула проблема ввезення дешевих старих машин в обхід розмитнення», — повідомили в прес-службі.

Зазначається, що тепер ЗАЗ планує сконцентруватися на випуску комерційної техніки. Протягом січня-жовтня 2017-го року було виготовлено 825 автівок.

Запорізький автомобілебудівний завод (ЗАЗ, Запоріжжя) — найбільше автомобілебудівне підприємство України з повномасштабним виробництвом автомобілів, комплектуючих, штампуванням, зварюванням, фарбуванням, складанням.

Підприємство входить в корпорацію «УкрАВТО», яка є генеральним імпортером і офіційним дилером більше 20 автомобільних брендів, володіє повним циклом власного виробництва. Корпорація є власником контрольного пакета акцій ЗАТ ЗАЗ. У структуру корпорації входить більше 400 автосервісних підприємств у всіх областях України.

Джерело https://www.ukrinform.ua

Читати попередню

У Facebook «гуляє» небезпечний вірус

Читать наступну

В Японії випустили телефон з незвично малими розмірами

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство