Витяг з наказу військового комісара

Витяг з наказу військового комісара

Витяг з наказу військового комісара Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату «Про призов громадян на строкову військову службу у квітні–травні 2017 року»

З 1 квітня в містах Нікополь та Нікопольському районі розпочалися підготовчі заходи з призову громадян 1990–1997 років народження на строкову військову службу. Відповідно до Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» на строкову військову службу в мирний час призиваються придатні для цього за станом здоров’я громадяни України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

Призовники, яким надійшла повістка Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату на прибуття до призовної дільниці для проходження призовної комісії, зобов’язані прибути в пункт і у строк, зазначені в повістці; у разі якщо за будь-яких обставин повістка не надійшла, громадяни призовного віку зобов’язані з’явитися до призовної дільниці в десятиденний строк з дня початку відповідного чергового призову, визначеного Указом Президента України, який розпочався 1 квітня 2017 року.

Керівники підприємств, установ, організацій і навчальних закладів незалежно від підпорядкування та форм власності на вимогу військового комісара забезпечують своєчасне прибуття громадян призовного віку до призовних дільниць.

У разі неявки призовника без поважних причин за викликом Нікопольського об’єднаного міського військового комісаріату на призовну комісію він несе відповідальність, установлену законом.

Відстрочка від призову на строкову військову службу надається громадянам за рішенням призовної комісії: за сімейними обставинами, за станом здоров’я, для продовження навчання, у зв’язку з депутатською діяльністю та іншими обставинами.

Право на одержання призовниками відстрочки від призову повинно бути підтверджено відповідними документами, які подаються призовниками до військового комісаріату.

Призовники, яким надано відстрочку від призову на строкову військову службу, зобов’язані щороку до 1 жовтня подавати у районні (міські) військові комісаріати документи, що підтверджують їхнє право на відстрочку.

Джерело http://ntm.net.ua

Читать предыдущую

Квартирный вопрос

Читать следущую

Что было и чего уж нет

Каталог предприятий Никополя

+ Добавить предприятие