Вклад у навчання молоді – запорука грамотних спеціалістів

Вклад у навчання молоді – запорука грамотних спеціалістів

12 грудня у Металургійному технікумі відкрили після капітального ремонту лабораторію «Обробки металів тиском». Обладнав лабораторію ПРаТ СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН. Це вже не перший подарунок студентам від компанії СЕНТРАВІС. Влітку у технікумі відкрили новий комп’ютерний клас.

Урочисту стрічку на вході до лабораторії перерізали представники ПРаТ СЕНТРАВІС ПРОДАКШН ЮКРЕЙН, представники міської влади та директор технікуму разом зі студентами. Вражені новою лабораторією, учні дякували за можливість вчитися на сучасному рівні.

Більшість випускників Металургійного технікуму проходять практику та залишаються працювати на СЕНТРАВІС. Тож, викладачі та студенти з вдячністю приймають подібні подарунки, і, в свою чергу, активно готують молодих спеціалістів.

Источник http://www.nikopol-mrada.dp.gov.ua

Читати попередню

В Нікополі вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. ФОТО

Читать наступну

Відбулись громадські обговорення проекту рішення виконавчого комітету Нікопольської міської ради «Про визначення обсягів пайової участі (внеску) в утриманні об’єктів благоустрою при розміщенні тимчасових споруд соціально-культурного, торгівельного

Останні новини

Каталог підприємств Нікополя

+ Додати підприємство